Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal passzív melegek, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal passzív melegek, akik csípőből kizárják az idősebb korosztályt a szóba jöhető partnerek közül: tisztában vagytok azzal, hogy ilyen férfiak is vannak az „öregek” között?

2020. nov. 13. 02:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Van, van, csak ez nem te vagy:D
2020. nov. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Neked úgy mégis mi közöd van hozzá, hogy ki miért zár ki egy korosztályt.

Az hogy valakinek nem jön be X korosztály bizonyos okokból, az az ő dolga, a te dolgod a hiszti helyett pedig az hogy elfogadd, és felfogd hogy nem fogsz kelleni a fiataloknak. Neked miért nem kell a saját korosztályod?

2020. nov. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Tisztában vagyok vele, csak pont nem érdekel. Kezd elég idegesítő lenni így a melegek körében hogy páran felháborodnak, hogy valaki hogy merészel fiatal létére csak a saját korosztályát keresni. Kapcsolatot akarok, ezt pedig csak velem egyidőssel tudom elképzelni.

17/f

2020. nov. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Okéoké.

De mi van ha nekem ő se jön be? Látszik rajta hogy idős.


Illetve egyetértek a hármassal.


18/f

2020. nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Fiatal, passzív melegeknek általában senki sem jön be. Válogatnak, kamuznak, otthon dugdossák magukat, közben álmodoznak csak.
2020. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: az önbecsülésed nem a fiatal passzív melegektől fogod visszakapni (nem, sugar daddy státuszban sem). Nincs azzal semmi baj, ha eljár felettünk az idő, normális esetben mindenkivel megtörténik, és azért valljuk be, 40+ évesen a Gajdos-féle testalkatot már bőven nem hozza a nagy átlag. Nyilván tisztelet a kivételnek, akinek van ideje, pénze és legfőképpen ereje úgy karbantartani magát, hogy le a kalappal, ott már akkora mentalitásbeli és tapasztalati szakadék van 20-30(+) év korkülönbséggel, hogy kicsi az esély, hogy azt egy tartós kapcsolat javára mindkét fél sikeresen megugorja. Alkalmit meg tuti találsz, ha nagyon akarsz, ha máshogy nem, fizetsz érte.

Szomorú(?), de nem lenézés az, ha valaki a korodra rákérdezve azonnal faképnél hagy. Nem érzelmeket akar, hanem szexet. Senkit nem érdekel, hogy mennyire fasza ember vagy így 40+ évesen is, és micsoda értékeid vannak. Ez egy párkapcsolatban nyilván remek dolog és főnyeremény is lehetsz, és ha eljutsz odáig, az is leszel talán. Ekkor kapod vissza az önbecsülésed, csak jó helyen kell keresned. Arra vágyni és várni, hogy a 17 évesek kapkodjanak érted, nem jó hely :)

2020. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Keresd a saját korosztályod. Ja, hogy neked nem kell? Miért is nem?
2020. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Én nem zárom ki, de nem is keresek alkalmit.
2020. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem vagyok egy Ámor típus, meg a nyilam se erre való, de nézd csak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

Még ha kamu is, a lehetőség csak úgy potyoghatna az öledbe :D

2020. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Én fiatal passzív srác vagyok, de ennek a Gajdos Tamásnak én is odatolnám a seggemet... :D Őt kb egy 40-es jó pasinak mondanám, viszont sajnos elég kevés ilyen van, aki nem hanyagolja el a testét és ilyen jók is a génjei...
2020. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!