Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és bi fiatal srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi fiatal srácok, szerintetek milyen ez a testalkat?

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 11. 23:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, jól néz ki, de azért nem sportos.


Nincs semmi elhízás, semmi amitől meg kellene szabadulni, "csak" olyan van AMIÉRT tenni kellene és NEM AMI ELLEN először.


A sportosságot hol látjátok rajta, aki ezt írta?



Ja és amikor azt mondja néhány sportos vagy kondis meleg, hogy neki megfelel az átlagos testalkatú partner is, akkor természetesen az kb. ezt jelenti. Nem amit sokan ilyenkor felbuzdulva átlagosnak próbálnak beállítani. (Aztán azt hiszik, hogy hazugság volt, hogy megfelel az átlagos is.)

2020. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pontosan az ilyen testalkatú srácok tetszenek. Nekem ez elég sportos is. Nem is beszélve, hogy mennyire jóképü. Szóval nekünk semmi perc alatt ágyban lenne a helyünk.. ;-)
2020. dec. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Előtted szóló vagyok.


Nem azt mondtam hogy nem néz ki jól és főleg nem az arcát.

Illetve azt sem mondtam hogy nincs akinek ő tetszik.


Csak azt hogy nem sportos.


Semmi perc alatt ágyban lenne a helyetek?

Ezt vajon ő is így gondolná?

Vagy ő neked bejön és akkor ennyi elég is?

2020. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
A feltételes mód úgy is értendö, azért írtam úgy.
2020. dec. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!