Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és bi fiatal srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi fiatal srácok, szerintetek milyen ez a testalkat?

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 11. 23:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
szexi..birom az ilyen fiukat
2020. nov. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%

A magát edzőnek situláló válaszolónak szerintem nincs igaza... +10 kg ezen a srácon? Az már nem sportos, hanem a régi értelemben vett atléta... Csupa izom, semmi szépség...

Habár valakinek az izompacsirták tetszenek!

2020. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%

előző vagyok.


...tituláló...

2020. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem titulálom magam edzőnek, mert az vagyok. Nem egy semmitmondó kis 3 hónapos képzést végeztem el, hanem súlyos pénzeket fektettem bele ebbe a szakmában amit sajnos nagyon sokan megszégyenítenek. Itt ütközik ki az hogy az emberek mennyire rosszindulatúak, úgy hogy nem is ismerik egymást és a másik munkásságát illetve a szaktudását sem.



A 10 kg plusz izom eloszolva nem, nem eredményezne rajta atléta stílust, de egyébként alapvetően az a sportos. Az még közel sem teszi ki még csak a beach body versenykategóriát sem.


Köszönöm a leszólást így ismeretlenül.

2020. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
utolso,hol tartasz edzést? lehet hozzad jönni?
2020. nov. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
98%

Az edző barátunknak:

Ugye, azt elismered szakemberként is, hogy minden sportban más-más izomzat a fontos... Egy futónak is más az izomzata, a birkózónak is, stb... Mindnek sportos az alakja. A kérdéses fiú alakja meg egy átlagos, nem versenyszerű, és nem is testépítő edzéseket végző fiatalember... Tudom, a mai világban divat a felfújt, mindenféle mesterséges szerekkel mesterségesen felfújt izomzat, ami a többségnek tetszik... Szerintem meg inkább a képen lévő srác alakja elfogdhatóbb... Nem versenyzői, sportos alakkal!


Ezt is megnézheted:


[link]


Egyébként nem leszólni akartalak! Ha megsértettelek, elnézést!

De mivel csak annyit írtál, hogy edző és nem írtad, hogy milyen edző, arra következtettem, hogy te a fentebb vázolt elképzelést preferálod (azaz fitnessz edző lehetsz).

2020. nov. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%
Csinos vagy, jóalakú, jóképü, de azért egy kis izomzat jöhetne a felsötestedre.
2020. nov. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nagyon szexi. A teste átlag amúgy de együtt... KÉREM :D
2020. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyes sportos, semmi féleképen nem átlagos.
2020. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
71%
Nagyon nyomi...
2020. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!