Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hagynád, hogy gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynád, hogy gumi nélkül dugjanak téged?

Figyelt kérdés
Mitől függ? Már volt rá példa?
2020. okt. 23. 16:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban csakis így.

De mivel csak kapcsolatban gondolkodom, nincs is más opció.


50 F/a

2020. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
Van az a pénz, amiért rá lehet venni bárkit, hogy a szex gumi nélkül legyen.
2020. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismételni tudom a többieket. Párkapcsolatban nem használok. Idáig egy barátom volt, aki ragaszkodott az óvszerhez annak ellenére, h komoly kapcsolatban voltunk. 27f
2020. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

SEMMI ESETRE SEM DUGOK VÉDEKEZÉS NÉLKÜL !

Az állandó partnerem lehet csak a kivétel. EGYÉJSZAKÁS KALANDOK; SPONTÁN SZERETKEZÉSEK ALKALMÁVAL CSAKIS GUMIVAL:

2020. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 ReGina... ***** válasza:
12%

Én 3 éve vagyok együtt a párommal. Csak vele feküdtem le életem során.

Mindig gumival csináljuk még mindig, nem tervezünk babát szóval inkább gumi, így nem kell idő előtt kihúznia végig élvezhetjük a dolgot. Gyógyszert pedig nem szeretnék szedni.Néhanyszor volt rá példa, hogy nélküle de az nagyon nagyon nagyon ritka. Neki nincs problemája ezzel, sőt mikor javasoltam, hogy akkor oke ha néha nélküle azt mondta inkább maradjon, neki sem kell arra koncentrálni mikor megy el, és hogy időben kihúzza.

21/L párom 23/F(neki előttem is volt kapcsolata)

2021. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a szerelmemnek simán engedném, sőt csak úgy akarnám.

Imádom őt, csak ő sajnos hetero.

35f

2021. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban nem szoktam gumit használni, alkalminál igen. Előfordult már, hogy nem használtunk, szerencsére komolyabb baj nem lett belőle, de kaptam már el betegséget, azóta nem kockáztattam. Mondjuk mindenki a saját karán tanul, bár okosabb lenne hallgatni a tapasztalatokra.
2021. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges a partner, akkor miért ne?
2021. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen hagynam
2021. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 ReGina... ***** válasza:
26%

#15 vagyok ismét.

Az igen! Jól le lettem pontozva, azért mert felelősségteljesen védekezünk.

Jelentem azóta is gumival szeretkezünk, és még mindig együtt vagyunk 3,5 éve.


Felesleges hormonokat nem akarok szedni, amiben ő is támogat, sőt ő hozta fel a dolgot, hogy azt inkább ne.

Ami számunkra is kivitelezhető opciók közzül maradt ez.

Tisztában vagyok a többi fogamzásgátlási módszerekkel is, viszont nekünk ez bevált, nincs vele semmi gond.

És nem csak én tartom így, párom nagyon őszinte, az lenne az első, hogy mondaná ha már neki ez így kényelmetlen.

Nem szeretnénk még babát, miért kockáztassunk ?

Volt olyan hogy 1-2x gumi nélkül, de akkor láttam rajta is hogy már nagyon várja hogy megjöjjön nekem. Nem éri meg az a stressz amit hozzáad, mint az a minimális kellemetlenség (még annak se nevezném) amit alkalmak előtt eltöltünk egy óvszer felhelyezésével.

22/L párom 24/F

2021. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!