Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért divat az hogy nem is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat az hogy nem is válaszol sok srác ha írok nekik?

Figyelt kérdés
Nem értem mi az oka annak hogy egyeseknek a becsület nem pálya. Mostanság egyre gyakrabban. Kezd általános lenni. Nekem ha vki ír akkor is alap egy válasz ha nem tetszik. Sok sikert kívánok és leköszönök. Mi ebben a nehéz? Gomdolom ha majd az a pasi lesz a tanára akinek választ se írt és a tanár emiatt majd felelteti akkor majd átgondolja hogy lehetett volna esetleg normális. Én jártam így és velem rendes volt. Hogy azért mert normális voltam vele vagy másért azt nem tudom de megesik az ilyen.
2020. okt. 12. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Az emberek nem kötelesek szóba állni veled. Lehet épp van valakije éd döglött a profil. Vagy nincs energiája mindenkinek egyesével válaszolgatni, mert sok a paraszt aki minimális reakciót is felkérésnek vesz keringőre...értsd ha kéred ha nem, ott a bré a második üziben. Lehet épp nem ér rá az appen lógni.


Szerintem nem várhatod el, hogy magánemberek úgy viselkedjenek mint egy cég, legyen automatikus válasz üzi, nyitvatartási idősáv meg mittomén. 😏

2020. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Tudod, az nem becsület kérdése, hogy nincs kedvem a sok primitív suttyónak visszaírni.
2020. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Kiforgatjátok a kérdést. A srác láthatóan normális és normális levelet is ír gondolom. Igaza van. Ha nem szimpi egy bocsi de mást keresek Sok sikert szia! igenis belefér. Nem hiszem hogy akkora kérés. Én is megteszem. Szerintem senki nem kap napi 100 levelet. A regeléskor kaptam 40 levelet de ez szépen lement napi 5-re. Bőven megválaszolható. Szerintem erre gondol és ebben igaza van.
2020. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindegy miért nem válaszol? Azt jelzi érdektelen vagy neki, ne ezen pörögj, hanem azokkal foglalkozz akik válaszolnak. A nemet meg illik emelt fővel tudomásul venni, nem hisztizni rajta.
2020. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én néha akkor nem szoktam, ha az adott illetővel már megbeszéltem, vagy pontosabban ő mondta, hogy nem jövök be neki. Ilyenkor feleslegesnek érzem válaszolni a sokadik levélre is, hiszen ő utasított el.
2020. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy én se válaszolok

Látom hogy kapcsolatban, vagy ott a jegyűrű az ujján, láthatatlan profilból ír,

Igen én válaszra se méltatom ezeket az embereket.

2020. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Sok a kis királylány aki utána károg hogy sehol egy normális srác.
2020. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, örülj neki, hogy megúszod a hülyéket. Valószínűleg oka van annak, hogy nem válaszolnak emberek. Ezen felesleges idegeskedni. Az, akinek szimpatikus leszel, és neked is ő, fog válaszolni. Addig meg szard le! :D
2020. dec. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!