Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baj, ha nekem tabu a segg?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nekem tabu a segg? Oltári csókolózás, simihumi, szerelem, hosszútávú kapcs, szopás, és majdnem minden, ami ezzel jár és egymásnak jó, de az ánusz tabu. Van olyan ember, aki hasonlóan érez?

Figyelt kérdés

Na ilyen, nagyjából egyenrangú kapcsolatot keresek. Nem azért, mert baj van a seggemmel, csak nekem ez a része nem megy. Ha aktívként kéred sem. Baj van velem?

F39


2020. okt. 10. 03:05
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Biszex vagyok, de az anál számomra is a legkevésbé vonzó része a dolognak.
2020. okt. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor járunk? ;)
2020. okt. 10. 04:13
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon érdekes, ugyan úgy voltam mint Te a dologgal egészen addig míg szerelmes lettem egy hapsiba!

Nem gondoltam volna soha de soha h valaha is szájjal v bármi mással kényeztetni fogom egy férfi fenekét! Most meg!! Megőrülök érte!

2020. okt. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem fontos az anál igy legalább nem fáj semmi 😉
2020. okt. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
5 éve vágyó a párommal max 5ször volt anál!! Nem igényeljük
2020. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
sokáig nekem is tabu volt de volt egy élményem masszőrrel azóta nagyon bejön.
2020. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tanquerey ***** válasza:
100%

Én sem erőltetem, ha tudom, hogy a partnerem nem nyitott a dologra. Maximálisan tudom élvezni az együttlétet akkor is, ha nincs behatolás :)


47/F Bp

2020. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 frot ***** válasza:
100%
Megértelek, engem sem vonz egyáltalán. Vannak helyette izgalmasabb dolgok is. :)
2020. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, fainak vagytok :)
2020. okt. 12. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!