Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért sunnyognak egyes felhasz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sunnyognak egyes felhasználók az egyenesség helyett?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk elkezdesz beszélgetni vele majd egy ponton nem ír. De közbe meg ír egy másik kérdésnél privit neked. Aztán ha ráírsz se ír. Miért? Miért okoz gondot egyenesen megmondani ha valami nem tetszik? Tudnék neveket csak hát gondolom azt tilos kiírni, de ettől még szeretném megérteni miért ilyenek egyesek. Mert ha valaki élőben ilyen azt még jobban értem, mert nem mindenki tökös. De hogy írásban se legyen becsület benne?!

2020. okt. 9. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj hogy tudod. Mert mennyivel rosszabb lenne ha már lett volna valami. Érdemes lenne amúgy megkérdezni az érintetetteket is, de tuti nem mondanak majd értelmes és elfogadható választ. De nekem is kis listám van ezekről.
2020. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek számtalan oka lehet, én már rá se merek írni senkire se 😂
2020. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt én is kiírhattam volna :D

2-es NE szegje kedved. Emiatt ne félj.


De igen vannak ilyenek. Őszintén n is kíváncsi lennék mi az amiért annyi gerinc nincs benne, hogy választ adjon, hisz az azért nem nagy kérés. Most is pont belefutottam egy ilyenbe. Gondolom nem jött be neki a testem, de ezzel semmi gond. Írja hogy bocs más tipust keresek és sok sikert. ÉS akkor nem lesz rossz véleménye az embernek. De legalább egyenes volt. Főleg 30 évesen...

2020. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Én a következő okok miatt szoktam egy ponton abbahagyni:

Baromságod kérdez (pl. szeretek-e arcra élvezni)

Valószerűtlen dolgot ír (pl. leszopna engem anélkül, hogy látott volna)

Unom a kérdéseit (ha én beérem az alapdolgok ismeretével, akkor ő is érje be)

2020. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én is agyf.szt kapok az ilyenektől, de ez van, nem lehet mit tenni
2020. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!