Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit kéne csinálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálni a kamus felhasználókkal?

Figyelt kérdés
Akik pl kicsalnak képet és nem küldenek. Akik másnak adják ki magukat és még sorolhatnám. Lassan van pár név a listámra...
2020. ápr. 7. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Tudnék mondani én is neveket. Nekem nem ír vissza mert éppen vmit kérdeztem amire gondolom nem akar reagálni mert kiderül hogy kamuzik. Közbe más kérdésnél meg rámír mert nem tudja hogy az is én vagyok. :D
2020. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne? Nem kell velük foglalkozni, ennyi.
2020. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha itt akarsz ismerkedni, akkor ezt bele kell kalkulálni. Én még csak egy valakivel álltam le így, de átmentünk fb-ra.
2020. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Tarskeresorol atmesz Snapchatre. Kersz elo snapet. Nem camera roll, nem regebbi, friss. Csak egy arc, ilyen. Ezen nem lehet csalni.

Plusz dick pic csak a masik utan.

By the way, hetero no vagyok, de nem olyan nehez ez. Esetemben nekem nem hisznek.

2020. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol sok a kamu. Eskü listát kéne írni vhol :D mindenki leírná kivel és mi volt. Aztán mérlegelhet mindenki... :D
2020. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni velük
2020. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kalodába zárni őket és koktéllal megdobálni.


Mondjuk akiből ki lehet csalni képet, az meg is érdemli.

2020. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Huu van itt egy par kamus, az biztos.
2020. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
EGy facebook csoportba állítólag írják ki kik azok... Engem meghívhatna vki aki benne van.
2020. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!