Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Járnak biszex vagy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnak biszex vagy meleg srácok a Budapesti Semmelweis Egyetemre? Vajon tudják róla?

Figyelt kérdés
Ha lehet kort is írjatok!

2020. szept. 15. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikai alapon igen nagy az esélye, hogy járnak.
2020. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
1 tuti mert rendszeresen dugok vele :P
2020. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én egyet sem ismertem.De én nem most fejeztem
2020. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2es

Jó neked

2020. szept. 16. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak nem egy se kettő. Ritkán vállalják fel mindenki előtt! De! Jól eséllyel meg tudod őket találni romeon és grinderen valamint tinderen! Tipp! Ha bent vagy az egyetemen nyisd meg az alkalmazást (Romeo, grinder) Aki 50m-en belül van az valószínűleg az egyetemre jár. Már csak meg kell jegyezni az arcát! Ma már nem ciki ha valaki meleg. Én felvállalnám! De nem egyből.... Előbb ismerjenek meg az emberek! Ha normális vagy nem lesz gond! Nagy város, itt jóval toleránsabbak az emberek mint vidéken!
2020. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nyugi, jár nem kevés az SE-re, több az instan is követhető és nem titkolja, hogy meleg.
2020. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
van nyugi meglepoen sok 😂
2020. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Thanks a válaszokat!
2020. szept. 18. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!