Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális, hogy 20 évesen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 20 évesen a negyvenes hapsira vágyom??

Figyelt kérdés

Most nyáron történt, hogy a szüleimnél vendégek voltak akikkel én valamikor nagyon régen találkoztam. Mikor megláttam a férfit már akkor éreztem valamit amit még soha, és amit magamnak sem tudtam megmagyarázni! Akkor lett világos mikor lementünk a kertbe a fürödni és megláttam fürdőgatyába!! Pfúú, már attól h leírtam kőkemény lettem! Férfias szőrös test, formás minden porcikája, jóképű....

Na attól a pillanattól kezdve ilyen és hasonló hapsiról álmodom, aki izzig vérig férfi, sugárzik róla a férfiasság!


2020. aug. 28. 04:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolso :pedig sokan vannak /vagyunk
2020. aug. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
61 éves vagyok, a barátom 36, és ö szedett engem fel.
2020. szept. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem 49 évesen a harmincasok a kedvenceim, de egye fene nem vesznék össze egy komolyabb gondolkodású huszonéves sem . . . :-)
2021. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Érdekes módon engem is a volt párjaim "szedtek" fel, amikor ők huszonévesek én pedig már bőven negyvenes voltam.

Értelmes fiatallal öröm a barátkozás,öröm a kapcsolat,nem tiltakoznék ellene ha ismét lenne :)


54 F

2023. okt. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!