Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mondanátok erről véleményt??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loneredwolf kérdése:

Mondanátok erről véleményt??

Figyelt kérdés

Párommal lassan egy éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, és ezt ki is mutatjuk mind a ketten. Kapcsolatunk 4. hónapján össze is költöztünk. Lényeg a lényeg, hogy mielőtt össze költöztünk az előtt kezdődött el egy probléma. Az elején minden jó volt szexuálisan, viszont ahogy jöttek anyagi problémák úgy kezdett eltűnni a dolog az életünkből. Első körben heti 1x volt szex közöttünk, most viszont el jutottunk odáig, hogy 1,5 hónapja nem volt köztünk semmi.

Próbáltam vele többször is megbeszélni, hogy ez nekem így nem jó mert nem érzem jól magam. Mindig ugyan az volt a válasza: "jólvan, majd rendbe jön, csak adj neki időt" Több mint fél éve várok hogy jobb legyen. Ha felhozom a témát vagy kezdeményeznék, akkor dühös lesz és azt mondja hogy erőltetem.

Nagyon szeretem és nem szeretném őt elveszíteni, viszont hétről hétre egyre rosszabbul viselem.

Megbeszéltük, hogy veszünk vágyfokozót, és attól majd jobb lesz. Ezzel igazából annyi történt, hogy több mint 3 hete ott van felbontatlanul mert nem szeretné bevenni, arra hivatkozva, hogy pánikbeteg, és fél bevenni akármit is. (ez egyébként tényleg így van, mióta együtt vagyunk jobb a helyzet ilyen téren, sokat fejlődött)

Mostanra már azt sem engedi hogy "oda" nyúljak..

Tudtok valamit mondani, hogy mit tegyek, vagy min változtassak??

Mind a ketten unik vagyunk egyébként

Köszönöm előre is.



2020. aug. 25. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy neki van valami problémája azért nemakar szexet próbáld meg kideríteni
2020. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mi van akkor ha félrekavar közben?


Ez is lehet egy ok.

2020. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ez kizárt! Egyszerre megyünk el itthonról és érkezünk haza. Utánna meg végig ketten vagyunk. Ha meg elmegy valahova akkor is visz magával.
2020. aug. 25. 13:50
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor ez így rejtélyes egyelőre...
2020. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ide nem vágyfokozó kell, hanem leülni és megbeszélni a problémákat. Ha nem megy, akkor meg új kapcsolat. Ti lakótársak vagytok, nem pedig egy pár. A partnered részéről már eltűntek az érzések, jobb ilyenkor lezárni mintsem még hónapokig-évekig vegetálni egy kihűlt kapcsolatban rabolva egymás idejét.
2020. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is üljetek le beszéljétek meg normális hangnemben hogy mi nem működik és hogyan tovább
2020. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szimplán képtelen az őszinteségre és már nem tart téged vonzónak.
2020. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!