Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mondanátok erről véleményt??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loneredwolf kérdése:

Mondanátok erről véleményt??

Figyelt kérdés

Párommal lassan egy éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, és ezt ki is mutatjuk mind a ketten. Kapcsolatunk 4. hónapján össze is költöztünk. Lényeg a lényeg, hogy mielőtt össze költöztünk az előtt kezdődött el egy probléma. Az elején minden jó volt szexuálisan, viszont ahogy jöttek anyagi problémák úgy kezdett eltűnni a dolog az életünkből. Első körben heti 1x volt szex közöttünk, most viszont el jutottunk odáig, hogy 1,5 hónapja nem volt köztünk semmi.

Próbáltam vele többször is megbeszélni, hogy ez nekem így nem jó mert nem érzem jól magam. Mindig ugyan az volt a válasza: "jólvan, majd rendbe jön, csak adj neki időt" Több mint fél éve várok hogy jobb legyen. Ha felhozom a témát vagy kezdeményeznék, akkor dühös lesz és azt mondja hogy erőltetem.

Nagyon szeretem és nem szeretném őt elveszíteni, viszont hétről hétre egyre rosszabbul viselem.

Megbeszéltük, hogy veszünk vágyfokozót, és attól majd jobb lesz. Ezzel igazából annyi történt, hogy több mint 3 hete ott van felbontatlanul mert nem szeretné bevenni, arra hivatkozva, hogy pánikbeteg, és fél bevenni akármit is. (ez egyébként tényleg így van, mióta együtt vagyunk jobb a helyzet ilyen téren, sokat fejlődött)

Mostanra már azt sem engedi hogy "oda" nyúljak..

Tudtok valamit mondani, hogy mit tegyek, vagy min változtassak??

Mind a ketten unik vagyunk egyébként

Köszönöm előre is.



2020. aug. 25. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Mikor együtt vagytok mind a ketten Uni ként is viselkedtek,

Mind a ketten megkapjátok azt amire vágytok? Főképp párodra gondolok

2020. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%

1es vagyok

Passzív ok nem szokták engedni hogy ott matasson az ember,

Uniknál még ha nincs is kedv szexelni egy numera akkor is jól jön

2020. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Minek olyannal összeköltözni, akivel egy ilyen alap dolog nem klappol?
2020. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is adj neki időt, ezt magában kell lerendeznie, vagy szakíts vele. Igazából más ötletem nem nagyon van, sajnálom. Kívánom a legjobbakat!
2020. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Leginkább ez úgy szokott lenni, hogy ő dönt milyen szerepben szereté csinálni. Ez főként passzív szokott lenni, néha néha aktív. Aktívra inkább én szoktam megkérni néha napján. De egyébként kérdésedre válaszolva igen. Mindig mondja hogy nagyon jó volt, meg nagyon jól csináltam. Meg mindig figyelek rá közben.
2020. aug. 25. 11:48
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek vele szakítani mert rettenetesen szeretem. Meg szeretném oldani a problémát, csak már nagyon tanácstalan vagyok
2020. aug. 25. 11:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Pánikbeteg? Buta magyarázatokat, kifogásokat ad? Valami nem stimmel a srácnál úgy látom. Csak ezt nem láttad rajta eddig mert jól leplezte! Itt nagy gondok vannak a háttérben. Én a helyedben nem erőltetném a dolgot... Sajnálom :(
2020. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sokszor mondja, hogy megérti a helyzetet. De szerintem abszolút nem mert nem érti meg hogy mit érzek. Szeretem. Teljes szívemből. De már nagyon nehéz.

Tudok valamit tenni szerintetek?

2020. aug. 25. 12:02
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Mással kell akkor szexelni. Megmondod neki, hogy tiszteletben tartod, hogy ő most nem képes lelkileg nemi aktusra, neked viszont testileg szükséged van rá - és bár ez mit sem változtat azon, hogy szereted őt - bizony keresel magadnak egy alkalmi szexpartnert.
2020. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazabol ezt nem tartom valami jó megoldásnak
2020. aug. 25. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!