Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív melegek, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív melegek, ti hogyan készítitek elő magatokat anális szex előtt?

Figyelt kérdés
Illetve aki beöntést csinál az tudna ajánlani arra valami konkrét eszközt ami neki bevált? Pár helyen olvastam a tusolócsövet de az elég fapadosnak tűnik nekem 😅

2020. aug. 12. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni olyat amit feltekersz a tusolócsövére mint a zuhanyrózsát. Az jó.

[link]

2020. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Reggel wc, tali előtt lezuhanyzom, alaposan megmosom a popsit és nem volt még balesetes a partner farka.
2020. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen eszkoz amit felteszel a zuhanyra....kb olyan mint egy vekony vibrator es az kitisztit rendesen.

De nyilvan ezt csak akkor szoktam, ha nalam van. Ha partneremnel akkor lezuhanyzok es alaposan megmosom a fenekem.

2020. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy gondoltam leírom a tapasztalatomat, hátha mást is érdekel ez majd a jövőben. Én a zuhanycsővel adtam magamnak beöntést. Elég csak a lyuk elé tenni, langyos, majdnem hideg vízzel olyan közepes nyomáson(az se jó ha túl gyenge, de az se ha túl erős)kb olyan 5 másodpercig. Utána ráültem a WC-re és ezt elismételtem a folyamatot 3x, a 3-ra már csak tiszta víz jött ki. Gyors és praktikus, bár ha a kltotyó nem a fürdőszobában van akkor lehet nem ez a legjobb praktika, illetve azért érdemes szerintem meggyőződni arról, hogy a zuhanycső nem rozsdás vagy valami.

Illetve tervezek beszerezni egy körtefecskendőt, az egész praktikusnak tűnik utazás szempontjából.

2020. aug. 27. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!