Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki el tudnátok mondani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudnátok mondani, hogy ki hogyan, meddig csinálja a beöntést/kimosást? /passzív srácok

Figyelt kérdés

Egy ideje passzív is vagyok a párkapcsolatomban, és soha nem fordult elő, barna színű lett volna bármi is, viszont ahogy csinálom ezt a beöntést, néha nagyon sokáig szokott tartani. (konkrétan az előbb megcsináltam, minden jónak tűnt,5 perc múlva leültem WC-re és hát hogy úgy mondjam nem voltam tiszta.) Azt is szoktam tapasztalni, hogy ugye belém megy a víz, és kinyomom magamból, nem jön ki az összes, mivel egy ujjammal rásegítettem, és ahogy kihúztam jött még belőlem egy kevés... Ez normális? Konkrétan néha annyiszor meg kell csinálnom, hogy teljesen tiszta legyek, hogy már szó szerint érzem, hogy fáj.

Tudnátok tapasztalatokat, segítséget, ötleteket, tanácsokat adni? vagy részletesebben leírni ti hogyan csináljátok?



2020. júl. 20. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha nálam is van olyan hogy annyi ideig tart, hogy már kellemetlen, és el is megy a kedvem tőle...
2020. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tgpps ***** válasza:
92%

Passzívként 2 csoportra osztanám a passzívokat. Az egyik az igénytelen többség (ők nem sokat vacakolnak a tiszta szex érdekében), a másik az igényes kisebbség. Nálam egy dugás sok előkészülettel jár, de egész estés program, több és kemény menettel, epillált popóval, nyalatással, popsiból szájba szopással stb.



Ez (de szerintem egy sima popsi dugás sem) mehet anélkül,h kimosd magad. Én fél napot simán rászánok, előző nap már nem vacsizok, aznap pedig csak max egy könnyű reggeli, esetleg max pár alma napközben. A lényeg az a beöntésnél, hogy aďdig kell beengedni a vizet, majd kinyomni, amíg tiszta víz nem jön ki. Persze a gyomrodig hülyeség kimosni, de nem is kell. Mindig annyit kell beengedni, amennyit érzel,h már tele vagy. Pár öblítés után már szinte semmi szilárd nem jön amiben az is a jó,hogy nem kell a wc-re járkálni,hanem kehet a zuhanyzóban csinálni nyugodtan. :)


Érdemes bent tartani a vizet, hagy ázzon ki minden, közben lefekszel a bal oldaladra dőlve, telót nyomkodsz stb. Ezt kell ismételgetni úgy, hogy egyre kevesebbet engedsz be és mivel a víz benned is lefelé folyik, ami kevés piszkos víz még lefolyik, azt mindig kimosod hiába csak keveset engedsz már be a végén. Amikor már csak tiszta víz jön, akkor kész, de ajánlott pár órával később szexelni csak, mert addig a belekben maradt maradék víz felszívódik.



Kb százszor csináltam már így, de a volt csajaimat is megtanítottam. Utána 1-2 napig tudsz szexelni így gond nélkül, nem mellesleg ha rendszeresen csinálod, szép sima lesz a bőröd az arcodon, na és persze a koplalás is jót tesz az alaknak. ;)

2020. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot! :)
2020. júl. 20. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2. Köszike nekem is hasznos, kipróbálom, én órákig csinálom mire végre tiszta vagyok, és mégis történnek szünetek szex közben.

A legtöbb esetben elmegy tőle a kedvem hogy megint szünet kell pedig előtte meg nagyon szeretném.

Mivel mosod ki? Milyen kimosóval ha kérdezhetem?

2020. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tgpps ***** válasza:
87%

4. A zuhanycső végével. Semmi extra.

Azt még elfelejtettem, hogy amikor már érezni lehet a vége felé, hogy üres a hasad, akkor már nagyobb vízsugárral csinálom. Kis gyakorlással rá lehet érezni hamar. Utána már rutinból megy, csak ki kell tapasztalni és rászánni az időt és nem stresszelni, ha kicsit tovább tart. Annál jobb lesz utána teljesen tisztán szexelni. :)


Csak előnyét tapasztaltam eddig ennek a dolognak, de heti 1 alkalomtól nem hiszem, hogy egészséges lenne hosszútávon. A hétvégi nagy szexelésekhez pont jó.

2020. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh értem, a zuhanyzócső nem tudom mennyire higiénikus belső mosásra, ezért én erre inkább vettem kimosót, az első jó volt és az oldalán voltak a lyukak ahonnan jön a víz, csak elvesztek a szelepjei amik voltak hozzá és azok nélkül nem nagyon mertem használni nehogy valami kárt okozzak bent valahogy.

Vettem egy másikat próbáltam olyat aminek nincsenek szelepjei, annak meg a tetején van a lyuk és mintha nem menne jól ki belőle a víz, volt mikor levegő jött belőle víz helyett mikor teljesen fel volt töltve vízzel, nagyon szorosra kell csavarni mire végre teljesen a helyére teszed a csövet, majdnem behólyagosodott a tenyerem tőle.

Nehezebb használni mint az elsőt

2020. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Visszatérve még azt szoktam tapasztalni, hogy már teljesen úgy érzem, hogy rendben vagyok, abbahagyom, és egy fél óra mulva újra megprobalom a beontést (mivel stresszelek, hogy tényleg jó-e), és azt veszem észre, hogy enyhén barna folyadék jön ki belőlem, de csak egy nagyon kevés.

Ez mitől lehet?

2020. okt. 2. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradhatott benned még egy kis víz, játssz magaddal addig ameddig nem lesz barna, vagy nem jön ki több víz. lazítsd el magad közben teljesen. Tiszta vagy csak a víz elszíneződött kicsit, már nem attól barna. Nekem ez akkor van mikor rég nem szexeltünk és kimosom magam.
2020. okt. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!