Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy-egy vágyatok miatt utálját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy-egy vágyatok miatt utáljátok magatokat?

Figyelt kérdés
Én pl light BDSM vágyaim miatt igen. Mert izgat megélni de utána olyan rossz hogy megalázkodtam a másik előtt. Ez elmúlik idővel? Ti mi miatt vagytok így? Kort is írjatok.
2020. júl. 18. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na de ezeket ki is próbáltad már? Egyébként nincs miért utálni magad, mi a probléma ezekkel, ha neked tetszik?
2020. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele de csak utána. Aztán másnap újra akarom. Izgat. Bár sajna a fiatalok közt kevés kíváncsi van akit izgat a BDSM.
2020. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem, de utálnám magam, ha ilyen vágyaim lennének. Ha valakit az izgat, hogy megalázzák, az ne csodálkozzon, hogy utána senkiként tekint magára. Aki ilyenre vágyik önértékelési gondjai vannak.
2020. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem feltétlenül, ez egy szexuális játék, semmi több. Nekem pl vannak enyhe önértékelési gondjaim, de ettől függetlenül izgat a dom szerep. Sőt néha a szub szerep is. Tehát ez nem ezzel van összefüggésben. Lehet néhány szub esetén előjön amit írsz, de a legtöbb esetben egyszerű játék, semmi több.

2020. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet a BDSM cuccot "játéknak" nevezni? 😨😨
2020. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért mi lenne a baj a megnevezéssel?
2020. júl. 19. 20:11
 7/8 everlight ***** válasza:
100%
Inkább amiatt utálom magam,hogy nem sikerül beteljesíteni a vágyaim.
2020. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nincs azzal baj, ha az embernek vannak vágyai, sőt lehet találkozol egy másik hasonló érdeklődési körű emberrel és alakulhat a dolog.
2020. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!