Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hihető, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hihető, hogy valakire véletlenül találtam rá facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel találkoztam már egyszer, és meg akartam találni. Több órába telt, de megtaláltam facebookon. Nem szeretném elmondani neki, hogy egy csomót kerestem, de akkor mit mondhatnék? Meg lehet facebookon valakit véletlenül találni?
2020. júl. 17. 16:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
Nekem volt h dugtam vkivel es utana feldobta ismeros ajanlas
2020. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben rá írnék, azzal h „ szia, nagyon ismerősnek tűnsz, nem ismerlek valahonnan?" Ez jó kezdés+ rögtön bele mentek a témába, pl: megmondja h egy áruházban dolgozik, és akkor te írod neki h „ ja abba, amelyik ott van annál a papír üzletnél, ugye? Amikor még suliba járatam egyfolytában ott vettem a füzeteket" aztán ő ha jó fej és érdeklődik akkor rá kérdezhet h „ igen és milyen suliba jártál?" Stb....stb.....stb...
2020. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostani páromat úgy dobta fel anno a fb, hogy volt afféle közös ismerős, de:

-az én beállításaim olyanok, hogy még az ismerőseim se látják, hogy nekem konkrétan ki az ismerősöm, csak annyit látnak, hogy van 211 ismerősöm. Még azt se, hogy van közös xy-nal.

No, úgy sikerült rám találnia 4 éve, hogy "B" az ismerőse volt, akinek "C" az ismeretségi körébe tartozott.

"B" nem volt az ismerősöm, de "C" viszont igen.

És így dobott fel neki a FB mint "kit ismerhetek".

Tehát hajrá. :)

2020. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kovpet ***** válasza:
100%
De miért szégyelled, hogy tetszik és megkerested? Szerintem ez pozitív, én örülnék neki, ha velem történne ilyesmi.
2020. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mert azt fogja gondolni, hogy vonzódok hozzá.
2020. júl. 18. 12:03
 16/19 kovpet ***** válasza:
100%
Holott nem?
2020. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De. Viszont nem akarom, hogy ez kiderüljön, miközben ő le se szar engem.
2020. júl. 18. 13:24
 18/19 kovpet ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges játszmázni, semmi jó nem szokott abból kisülni.
2020. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
És az miért baj, hogy ha azt fogja hinni, hogy vonzódsz hozzá? Max azt fogja gondolni, hogy szimpatikus neked. Szerintem mismásolással sokkal kevesebb az esélyed, legtöbben az egyenes embereket szeretik, így mindenkinek könnyebb a lelkiismerete. Kamus meg úgy is megtalálja a maga foltját..
2020. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!