Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hihető, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hihető, hogy valakire véletlenül találtam rá facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel találkoztam már egyszer, és meg akartam találni. Több órába telt, de megtaláltam facebookon. Nem szeretném elmondani neki, hogy egy csomót kerestem, de akkor mit mondhatnék? Meg lehet facebookon valakit véletlenül találni?
2020. júl. 17. 16:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha van kozos ismerosotok akkor mondd azt, h emiatt dobta fel ot az ajanlottakba. Igy hiheto is:D
2020. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nincsen, már megnéztem.
2020. júl. 17. 16:26
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami közös pontotok van, akkor akár elő is fordulhat. Közös követett oldal, közös csoport, közös szórakozóhely,kajálda...Ilyeneknél akár meg is láthattad hogy lájkolt valamit vagy kommentelt.
2020. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de ez elég valószínűtlen. Én pl. nem hinném el.
2020. júl. 17. 16:29
 5/19 A kérdező kommentje:
Ráírok, lehet meg se fogja kérdezni hogyan találtam meg.
2020. júl. 17. 16:30
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Hár valószínűleg nem fogja elhinni, mert nem túl hihető meg nem is ez az igazság. Én a helyedben megmondanám neki, hogy tetszik neked, így megkerested. Nem azért, de fogja sejteni, hogy kamuzol, ha nem az igazat mondod.
2020. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer valaki úgy írt rám, hogy látta az egyik képnél a hozzászólásomat. De semmi közös ismerősünk nem volt, mégcsak egy városban se laktunk.
2020. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mert ők nem tudnak jól hazudni, de én már profi vagyok benne. Azt fogom csinálni, hogy belépek egy csoportba, amiben ő is benne van, kiírok oda egy olyan posztot, amiről tudom, hogy el fogja olvasni. Ha elolvassa, akkor jó eséllyel a posztolónak a képét is megnézi és látni fogja, hogy én vagyok az. Így még az is elképzelhető, hogy rámír.


Már csak azt nem tudom hogy milyen csoportokban van benne.

2020. júl. 17. 16:45
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

"Mert ők nem tudnak jól hazudni,"


Kik?


Egyébként erre nem lennék büszke, hogy jól tudok hazudni, plusz még betoji is vagyok. Ha látásból ismer vagy találkoztatok már, akkor is átlátszó, ha belépsz egy olyan csoportba, ahol ő tag. Ez akkor lenne jó alternatíva, ha neki fogalma sem lenne róla, hogy te ki vagy.

2020. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha például melegséggel kapcsolatos a csoport, akkor szerintem nincs abban semmi meglepő, hogy mindketten benne vagyunk. Ha bélyeggyűjtők csoportjába lépek be, az tényleg gyanús.
2020. júl. 17. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!