Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ilyenkor? Többi lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? Többi lent.

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, akinél lehetséges, hogy vannak nárcisztikus jellemvonásai vagy lehet csak simán pszichopata, mert adott rá jeleket.(A pszichopata alatt a rendes orvosi megfogalmazásra gondolok csak használja az embereket, nincsenek érzelmei, állandóan hazudozik stb.)

Olyanokat írt, hogy ő nagyon érzelemmentes ember és rákérdeztem, hogy szokott-e bármit is érezni és azt mondta nagyon ritkán.

Pedig nagyon szimpatikus és helyes is:/ Ha van tapasztalatotok ilyennel, írjátok meg nyugodtan :P



2020. júl. 17. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy te mit szeretnél. Ha ez a benyomásod, akkor semmit ne kezdj vele.
2020. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ilyennel semmit sem kezdenék, mert mi értelme is lenne? Te vonzódsz hozzá, érzéseket táplálsz iránta, de ő nem fogja viszonozni. Ez által lelkileg folyamatosan kapnád a pofonokat.
2020. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak szexre kell neked es elvezed h hashnal teged menj bele :)

En voltam hasznalva es nem bantam meg

2020. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jól meg fog qurni, és ennyi.

Az már rajtad múlik, hogy neked mi fér bele 1 ilyennel, pusztán azért mert "helyes"

F

2020. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha neked ez szimpatikus, akkor veled is baj van! Ha meg tényleg jó így neked, akkor hajrá.
2020. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Volt ilyen partnerem, hatalmas falakkal vette körbe a lelkét mert régebben sokan megbántották, "de kit nem?"

Kőszikla lett a lelke semmi érzelem évekig próbáltam rajta segíteni bizalmat erőt adtam neki de semmi komoly változás.

Nem érdemes vele foglalkozni mert ha akar úgyis ő fog ki jönni a gödörböl, ha meg a kezed nyújtod csak bántani fog téged is.

2020. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!