Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan hogy egy fiú biromantikus homoszexuális vagy ojan esetleg hogy pánromantikus homoszexuális?

Figyelt kérdés
Mert úgy érzem hogy egyformán bele tudok szeretni bárkibe akinek a belsőtulajdonságai tetszenek de szexuálisan a fiúk vonzanak. Akkor mi vagyok vajon?

2020. júl. 15. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, létezik ilyen. Magamról is gondolkoztam már, hogy lehet hogy ilyesmi vagyok, vagy esetleg pont fordítva (homoromantikus biszexuális). De az a lényeg hogy teljesen elképzelhető, sőt szinte biztos, hogy te a fent említettek egyike vagy.
2020. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akor vajon hogy tudja az ember eldönteni hogy milyen nemü embert keresen párnak?

Én fiu vagyok,és ez igy nehéz azért

2020. júl. 15. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szexuálisan nem izgatnak a nők, akkor férfi párt keress. Kivéve, ha egész életedre le tudsz mondani a szexről, de mondjuk az nagyon durva lenne, de te tudod.
2020. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amugy van párom aki fiu és tiszta szívből szeretem. Csak kiváncs voltam a véleményekre. Meg hát eben a homofob,meleg utáló világban nem tul jó melegnek lenni.
2020. júl. 16. 18:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, igen. Azt hiszem. :)

Én érzelmileg a páromat szeretem, aki nő. Jó vele a szex is.

De úgy igazán nagyokat élvezni fiúval tudok. :)

2020. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, hogy miért kell azon gondolkozni, hogy milyen kategóriába sorold be magad, és milyen nemű párt keress magadnak. Ha találsz valakit akibe beleszeretsz és vonzódsz hozzá akkor teljesen mindegy, hogy milyen csoportba kategorizáltad magad addig,szerintem ez teljesen felesleges. Legyél egyszerűen nyitott, és majd megismersz valakit aki megfog(ezt most általánosságban értem, mivel mondtad, hogy van párod). Mármint érted úgysem az fog történni, hogy itt most kapsz válaszokat, magadban aztmondod, hogy te alapvetően homo vagy és fiúkat "keresel" párnak és onnantól kezdve nem állsz szóba és nem nézel rá egy csajra sem, max valóban sikerült egyértelmű kategóriát találnod és ők nem jönnek majd be neked.
2020. júl. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez nagyon igaz. Akik tudják rolam azok ugy tudják meleg vagyok mivel a szexualitás miadt azt érzem magamhoz a legközelebb. Meg sokaknak ezt bonyolult lene elmondani. Igy is mivel nem voltam csajal még azt kerdezték honan tudom biztosan hogy a fiukhoz vonzodom.
2020. júl. 17. 10:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van ilyen. És aki bi, az se feltétlen 50/50 arányban az.


Ha releváns, persze nevezzük nevén a gyereket. Ha az identitásod neked segít beszélni az érzéseidről, akkor igenis szükséges az ilyesmi.

Nyilván aki cisz meg heteroromantikus heteroszexuális annak annyira nem releváns a dolog.

2020. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Jézusom mik vannak
2020. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

*Úgy tudom, hogy már 100 felé közeledik a gender-nemek száma!

Akik itt magyarázzák a különbségeket, ismerik az összes nemet?


*Kedves kérdező! Jó lenne odafigyelni a helyesírásra!

2023. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!