Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért megyek bele? Neked is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megyek bele? Neked is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Május végén ismertem meg egy srácot. Mivel elég kanos voltam a korona után így annyira nem zavart, hogy arcra nem jön annyira be mert minden más bejött és lakása is volt. Az első talin orál volt. Aztán a kövin meg is dugott. Azóta heti legalább 3 talink van. Azonban nem értem magam. Nem szeretek sokáig orálozni, őt pedig sokáig kell. Nem jön be arcra igaz rondának se tartom. Azonban amiket csinál az még inkább érdekesen hat rám. Pl megdugott majd mikor kértem, hogy máskor is akkor közölte, hogy 3 orál után jár egy dugás. És tartja is. Sajna jól dug. Aztán volt hogy meztelen bekötött szemmel kellett várjam a lakásban mikor jött. Meg Uramnak szólítani. Ez pl tök megalázó mégis megteszem mert akkor ott izgat. Utána utálom magam érte. Mint a szájbaélvezés. Akkor ott bevállalom utána meg már nem tetszik. Vagy pl kitalálta hogy 1 hétig nem élvezhetek el. És rájött hogy nem tartottam be a 4. nap. Nem is értem honnan tudta. Aztán még mesélhetnék. Szóval hogy mi a baj velem? Miért megyek mindenbe bele amit akar? Mármint értem, hogy tetszik hogy újakat talál ki és hogy határozott de közbe meg. És nem vagyok egy olyan ember aki nem tud nemet mondani, stb. Ezért is nem értem magam. Másnak is volt már ilyen jellegű partnere?

2020. júl. 14. 09:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem. Lehet egy másik domináns sráccal is ki kéne próbálnom, mert akkor lenne egyértelmű. Ha jól értelmezem.
2020. júl. 15. 10:51
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg hogy ne tegyél olyat amit nem szeretnél, amiről tudod hogy megbánod utána. Attól hogy domináns valaki nem azt jelenti hogy azért is erőltesse rád amit ő akar. Amibe nem egyezel bele és azért is akarja az verbális erőszaknak minősül, teljesen független attól hogy sub vagy, ettől még te is érző ember vagy és jogod van mondanod hogy meddig mész el, meddig vagy engedelmes.

Figyelj oda a partneredre hogy hogyan domináns. Ha olyat is csináltad veled amiről tudja is hogy nem szereted akkor csak a saját igényei érdekli és önző.

Szexuális együttlét két emberről szól, nem csak egyoldalúnak kell lennie.

Keress egy olyan domináns partnert aki figyel rád is, hogy neked is jó legyen, ne csak az ő oldaláról.

2020. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján, amiket írtál, teljesen azt a személyt írtad le akivel én is össze járok. Én szeretem az alá rendeltséget, és szeretem ha ő mondja meg mikor mit tehetek.

Még az is lehet hogy ugyanarról a személyről beszélünk.

19/F

2020. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 everlight ***** válasza:
100%
Ha élvezed,miért kellene utálnod magad érte?
2020. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezt a kapcsolatot hanyagold. A végén még simán kiherél, mert őt meg az izgatja.
2020. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!