Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért megyek bele? Neked is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megyek bele? Neked is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Május végén ismertem meg egy srácot. Mivel elég kanos voltam a korona után így annyira nem zavart, hogy arcra nem jön annyira be mert minden más bejött és lakása is volt. Az első talin orál volt. Aztán a kövin meg is dugott. Azóta heti legalább 3 talink van. Azonban nem értem magam. Nem szeretek sokáig orálozni, őt pedig sokáig kell. Nem jön be arcra igaz rondának se tartom. Azonban amiket csinál az még inkább érdekesen hat rám. Pl megdugott majd mikor kértem, hogy máskor is akkor közölte, hogy 3 orál után jár egy dugás. És tartja is. Sajna jól dug. Aztán volt hogy meztelen bekötött szemmel kellett várjam a lakásban mikor jött. Meg Uramnak szólítani. Ez pl tök megalázó mégis megteszem mert akkor ott izgat. Utána utálom magam érte. Mint a szájbaélvezés. Akkor ott bevállalom utána meg már nem tetszik. Vagy pl kitalálta hogy 1 hétig nem élvezhetek el. És rájött hogy nem tartottam be a 4. nap. Nem is értem honnan tudta. Aztán még mesélhetnék. Szóval hogy mi a baj velem? Miért megyek mindenbe bele amit akar? Mármint értem, hogy tetszik hogy újakat talál ki és hogy határozott de közbe meg. És nem vagyok egy olyan ember aki nem tud nemet mondani, stb. Ezért is nem értem magam. Másnak is volt már ilyen jellegű partnere?

2020. júl. 14. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem, minek jársz együtt össze vele még ezek után is?

Valami irányításmániás srác ez...

2020. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Bejön ha aláznak, csak nem mered bevallani magadnak.
2020. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Mindig a szemét pasik a nyerők. Azokat vhogy az ember izgatónak találja. Ez a srác nem szemét, de mégis kicsit. És látja, hogy te megteszed amit akar, így meg is csinálja. Izgató amúgy ez. És azért is vállalod. Mindenkinek izgató tud lenni ha a másik fél határozott. Hogy néz ki? Hány éves? Én is mennék hozzá.:P
2020. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Hagyd ott, ha tiltás van szexben az egyik félnek az nem kielégülés a te részedről ha nem élvezed.

Ha utólag nem szereted magad érte azt jelenti hogy közben sem szereted csak annyira domináns a partnered hogy engeded magad neki mert befolyásol téged.

Tapasztalat.


Próbáltuk mi is ezt párommal hogy egy hétig nem élvezhetek el de feszült lettem és segített levezetni,

ő is ilyen hogy nagyon szeret irányítani szexben ha nagyon fel van izgulva (általában mindig xd), csak szólok ha valami nem esik jól és elfogadja és csinálunk mást helyette.

2020. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az csak 1x volt. Izgalmas volt csak hát mivel ugyanúgy taliztunk izgatott voltam. Mármint érted. Akartam elélvezni és a 4. nap elélveztem. Máig nem tudom hogy honnan tudja. Amúgy nem voltam feszült, stb.


A szex jó vele. Ez kétségtelen. Van amit néha bánok, de jó vele. Az inkább a fura, hogy miért teszek meg bármit?

2020. júl. 14. 10:55
 6/15 A kérdező kommentje:
Elég vékony a srác. 28 asszem. És átlagos a farka.(Válaszolva az előtted szólóra is)
2020. júl. 14. 10:56
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
hát amelyiket bánod hogy nem kellett volna azt beszéld meg vele, kényszerből ne vállald, hiába jó közben ha utána bánt hogy megtetted. Mindent meg lehet beszélni, ha meg nem lehet vele beszélgetni hogy kinek mi jó akkor hagyd ott és keress egy olyat aki figyelembe veszi a te érzéseidet is.
2020. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szubmisszív vagy, így bizonyos dolgok tetszenek. Ettől még kifogtál egy műdomot aki akaratos, követelőző és önző, s nem rezonál megfelelően a rezdüléseidre egy szexbabának tart.
2020. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A subnak fájdalom stb jön be. Nekem ilyenek nem voltak...
2020. júl. 15. 09:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
a sub az az alárendeltséget jelenti, és te ebben voltál. én sub vagyok és szeretem ha a barátom irányít hogy mikor mit tegyek vele, ami fáj azt nem szeretem és nem teszem meg.
2020. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!