Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Prosztata masszázst hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszázst hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen barhogy próbálom nem érzek semmi izgatót,csinálom hosszasan,lassan,körkörösen,de semmi..

Egyedül ami picit jó érzés,mikor a zároizmom elenged mikor kihúzom az ujjam..a prosztatámnál semmit nem érzek,már próbáltam intenzíven erősen nyomni, de ugysem...,mit csinálhatok rosszul,



2020. júl. 5. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy simán maszturbálsz, de amikor közeledsz a csúcshoz, akkor elengeded a farkad és a gát részedet elkezded ritmusosan gyorsan nyomkodni. Garantáltan el fogsz tőle élvezni.
2020. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az szokott menni,de elvileg ugyanolyan erzes a prosztata izgatás mintha verném,de en semmit sem érzek...már ugyis csináltam hogy mikor a csucson voltam nyúltam be és mikor megkeményedett akkor izgattam,de ugyse tortént semmi.
2020. júl. 5. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy más ujjaz téged.
2020. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz..
2020. júl. 5. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet simán csak nem éred el, vagy nem találod. Egyébként én is próbáltam, nekem se annyira sikerült.
2020. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem megtaláltam,de elképzelhető hogy mást birizgáltam mert tényleg full semleges érzetre
2020. júl. 5. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A csúcs közelében, amikor megkeményedik a prosztata akkor nekem kifejezetten rosszul esik ha masszírozom szóval nem csodálom hogy az nem volt jó érzés.


Furcsállom hogy teljesen semlegesnek érzed, de igazából a prosztataizgatás élvezése szerintem legalább 50-70%-ban fejben dől el. Én sokkal jobban élvezem ha arról fantáziálok hogy dugnak, vagy ujjaznak. Próbáld meg úgy hogy egyik kezeddel izgatod a prosztatád, a másikkal pedig vered a farkad. Ha így sem érzel semmi kéjérzetet a prosztatádnál, akkor lehet hogy egyszerűen csak nem neked való a dolog.

2020. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BB_ ***** válasza:
100%
Szerezz be egy dildót, vagy egy prosztataizgató segédeszközt (megfizethető áron találsz akármelyik online szexshopban). Ezekkel biztos, hogy megtalálod azt a bizonyos pontot.
2020. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!