Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Prosztata masszázst hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszázst hogyan csináljak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak, vagy a partnerednek?
2015. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magamnak! (bocsi)
2015. aug. 9. 14:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak kellő tapasztalat és gyakorlat nélkül nem tudod úgy megcsinálni, hogy élvezd, vagy legalább ne fájjon, és ne okozz sérülést.


Egy olyan embert kell találnod, akivel együtt csinálnátok egymásnak. Eleinte nehéz.


Én is épp a napokban gondolkodtam rajta, lehet keresnem kellene valakit, akivel gyakorolhatunk.

2015. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként csináltam már a páromnak, és nagyon óvatosnak kellett lennem, hogy ne legyen kellemetlen. El nem tudom képzelni, hogy ezt magának tudja így bárki... (bár állítólag lehetséges... de ahhoz nagyon hosszú kéz kell szerintem...)
2015. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én egy dildót használok, az elég kényelmes :))
2015. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor magamnak nem fogom tudni sikerrel csinálni.

A dildóra kíváncsi vagyok :D

2015. aug. 9. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ez az: [link]


mondjuk nem kifejezetten csak a prosztatámat izgatom vele, hanem inkább meglovagolom.

2015. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki csinálná és pesti és fiatal írhatna, mert én kipróbálnám, hogy tényleg jó-e. És ha magamnak tényleg nem tudom, akkor kipróbálnám mással.
2015. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be inkább kimondottan prosztata izgatót. Online szexshopokban találsz sokfélét, általában az ár függvényében függ a minősége, de 5-6 ezerért már kimondottan jó prosztata vibrátort kapsz. Én is szereztem be ilyet, de vettem a világmárkás termékből is egyet, az nem vibrátor. Márkát nem írok, reklám lenne, úgyis megtalálod, ha keresgélsz. Keresőbe beütve a "prosztata masszázs"-t, egyből megtalálod ez utóbbi márkát.
2015. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Az a legjobb ha valaki más csinálja meg neked. Viszont amíg rászoktatod magadat addig nagyon jó egy szép műpénisz amire legalább naponta egyszer szépen leülsz... :))

Aztán amikor már megszoktad feltétlenül keress egy kedves , aktív barátot aki napi rendszerességgel beteszi neked a merev péniszét a végbeledbe és szépen megmasszíroz vele, aztán jól beléd spriccel, hogy a tejével bebalzsamozza a prosztatádat. :))

2015. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!