Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan aktívok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan aktívok, akik nem feltételezik szex után automatikusan, hogy élveztem?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Az hogy élvezed, az látszódik közben rajtad.
2020. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor az eddigi aktív szexpartnereim mind tudták, hogy nem élvezem és ezt ők magasból leszarták?
2020. máj. 19. 18:50
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
ja
2020. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
A véleményem az hogy néma gyereknek anyja se érti... A kommunikáció fontos közbe és mindig. Én szoktam kérdzeni a másikat de nem sokat mert az megöli a szexet...
2020. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem az lenne a fontos, hogy élvezzem a szexet, hanem az, hogy találjak végre egy aktívot, aki nincs tökéletesen megelégedve magával szex után.
2020. máj. 19. 19:18
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is már tapasztaltam több partneremen, hogy nem is akar velem lenni. Gondolom udvariasságból nem szóltak. Utána elnézést is kértem tőle, nem pedig a fejéhez vágtam, hogy néma gyerek....
2020. máj. 19. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarok valakivel lenni, akkor nem fekszem le vele. Ez ennyire egyszerű.

Számomra fontos hogy a partner is élvezze a szexet, szóval odafigyelek rá. Az látszik valakin, hogy élvezi vagy sem. Ha eddig nem foglalkoztak ezzel, akkor igen, gyakorlatilag leszarták. Ha pedig neked nem jó valami, akkor nyugodtan szólhatsz a partnerednek.

2020. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nekem nem az lenne a fontos, hogy élvezzem a szexet, hanem az, hogy találjak végre egy aktívot, aki nincs tökéletesen megelégedve magával szex után."


Hát ezt nem értem.. Az fontosabb, hogy a másik meg van e elégedve magával, minthogy élvezzed? Nem tudom hogyan lehet úgy szexelni, hogy a másik nem élvezi. Nem kellenek ehhez szavak, ezt észre kellene venni, hogy élvezi-e a másik fél..

2020. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy észre kéne venni. De látod hova süllyedt a meleg közösség. Én vagyok a hibás, mert nem szólok.
2020. máj. 19. 23:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az önzőket nem érdekli.Ezek általában önelégült pasik.Keress egy normális aktívot aki törődik a másikkal!Soha nem hagynám,hogy a partnerem ne élvezzen

el.

2020. máj. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!