Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van igazság benne hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igazság benne hogy a legtöbb programozó meleg?

Figyelt kérdés
Én többel is voltam de tőlük nem kérdeztem.:D
2020. máj. 18. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem faxság

én programozó vagyok, egyről sem tudom, hogy meleg lenne, sőt legtöbbünknek barátnője is van


szerintem a LEGTÖBB nem igaz, de biztos van olyan is aki meleg

2020. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minden szakmába van olyan. Csak pl mint a legtöbb ápoló, fodrász, színházi munkás meleg alapon gondoltam lehet ez is igaz csak nem tűnt fel.
2020. máj. 18. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Programozó vagyok, de rajtam kívül talán egy srác van aki meleg a cégnél. Nem az a tipikus meleg szakma, nem tudom honnan veszed ezt. :D

28/F

2020. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint a matematikusoknál, fizikusoknál stb. a reálszakmákban nincs több meleg arányaiban mint bármilyen más szakmában. A színház az más, az egy külön világ. Ahol sok meleg van azok a táncművészek, balettos pasik.
2020. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
A tipikusan meleg szakmák, amikhez ilyen művészi érzék kell: fodrász, színész, zenész, festő, grafikus, fotós ilyesmik.
2020. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vicc alátámasztja, hogy nem melegek:


- Képzeld, tegnap éjszaka megismerkedtem egy csinos nővel.

- Szerencsés fickó...

- Felhívtam a lakásra, ittunk egy kicsit, megöleltem...

- És aztán, mi volt még?

- Egyszer csak azt mondja: "Vetkőztess le!"

- Nahát...

- Lehúztam a szoknyáját, aztán a bugyiját is, aztán lefektettem a notebook mellé, az asztalra...

- Nocsak vettél egy notebook-ot? Mennyi volt? Milyen processzorral? Mekkora a vinyó?


:-)

2020. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"legtöbb ápoló, fodrász, színházi munkás meleg"

Már ez sem igaz. Dolgoztam kórházban. A férfi ápolók közül egy sem volt meleg. Ismerősöm színházban dolgozik és hát nem meleg ahogy tudomásom szerint a társulatból sem nagyon vannak meleg férfiak. Ez csak egy hülye sztereotípia ami abból ered, hogy ha valaki nem gépzsírral és mocsokkal dolgozik egész nap akkor már biztos meleg.

2020. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok, illetve ismerek pár prog. havert akik szintén, de ugyanolyan arányban vagyunk mint más szakmákban.

Nyilván valószínűleg több meleg választ szakmát IT, oktatás, orvostudomány, szépségipar szektorokban, mint kőműves vagy lakatos területeken de ez sem zárja ki hogy ne lennének meleg kőművesek. :)

2020. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg honnan veszed?
2020. máj. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább meleg legyen vki, mert ha hideg, akkor az már nemis él. :))
2020. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!