Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt emberek, akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt emberek, akik a "nyomorék" kategóriába sorolják magukat?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalakon gyakran látom a profilokra kiírva, hogy "nyomorékok ne írjanak" (vagy a nyomorék valamelyik szinonimája). De van ember, aki azt gondolja magáról, hogy nyomorék és ezt olvasva úgy dönt, hogy nem ír rá az illetőre?

Nekem eléggé abszurdnak tűnik.



2020. máj. 13. 17:26
A kérdező szavazást indított:
nyomoréknak tartom magam
nem tartom magam nyomoréknak
tökéletes vagyok
nem tudom mit jelent az, hogy szinonima
hülye vagyok
54 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is abszurdum

aki nyomoréknak tartja magát nem társkeresőzik, mert annyira önbizalomhiányos

2020. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A nyomorékok írják ezt ki. És csak a nyomorékok válaszolnak ilyen táncra hívásra.
2020. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nyomorék vagyok, ezért rájuk se írok.
2020. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos én tényleg nem társkeresőzök, nem önbizalomhiány miatt, hanem mert a hülyék idegesítenek, mindig megtalálnak. De ilyenre tuti nem írnék rá, ha tökéletes lennék akkor sem. Az a nyomorék, aki ilyet kiír.
2020. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem szó szerint érti szerintem aki ezt írja ki, hanem az idiótákra, akik képtelenek elfogadni a nemleges választ, akik azonnal köszönés nélkül farokképpel indítanak, akik 200-300 km-ről akarnak fenntartani komoly kapcsolatot stb. Szerintem ilyesmikre vonatkozott. Magyarul az idiótákra.
2020. máj. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5 A megfogalmazás sokat sejtet az illetőről. Normálisan is le lehet írni, bár sokan nem olvasnak profilt. Az olyanokat egyből tiltani kell. A nyomorékot más is magára veheti, aki egyébként tök normális, úgyhogy nem egy jó húzás, ez olyan lenéző stílus.
2020. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose tudja akinek szól :D
2020. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam annak, de sosem írnék rá valakire, aki ilyen igénytelen szöveget ír ki.


24/F

2020. máj. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyenek miatt kezdtem el kamuprofilokat gyártani Ryan Gosling külsejű pénzes álompasikkal és széttrollkodni az ilyen nőket azzal, hogy egy csomó lelkizős beszélgetés után beírtam olyan válogatott marhaságokat, hogy


"a kakiszexet és a hányós szexet szeretem, ezek nélkül el sem tudok élvezni, remélem nem baj, hogy ezt a csekély információt elhallgattam"


"a képen látható BMW-t is anyukám vette és szeretne végre tanúja lenni a kicsi fia első aktusának, remélem benne vagy az ilyesmiben."


"igazából Los Angelesben élek, csak mikor még regisztráltam budapesti lakos voltam és úgy maradt. Amúgy nem tervezek hazajönni."


És még sok más... Nem akarom az összes puskaporomat ellőni, egyesek meccset néznek, másokat a számítógépes játékok kötnek le, engem a minőségi trollkodás olyanokkal, akik megérdemlik. >D

2020. okt. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát...ez tényleg minőségi időtöltés, megértem. Bár inkább a melegekről szólt a kérdés, mert a pasik is ugyanezt csinálják.

Lehet ez is csak trollkodás. Na mindegy, örülök, hogy van még olyan, aki talál ebben valami szórakoztatót. Én egy ideje már teljesen kiégtem.

2020. okt. 1. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!