Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srác vagyok, aki még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srác vagyok, aki még szűz. Az első szex történhet egy kezdő, szintén szűz aktív sráccal is, vagy inkább egy tapasztalt aktív sráccal történjen, aki "tudja és érti a dolgát"?

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Mindkettő jó megoldás lehet. A legfontosabb, hogy egy hullámhosszon legyetek, figyeljetek egymásra, jól kommunikáljatok egymással és meglegyen a szexuális vonzalom köztetek.


Ha az aktív is kezdő, persze lehet hogy bénáztok az elején, de ha türelmesek vagytok, együtt megtanulhatjátok egymás testét és szexuális vágyait. Türelmesnek kell lenni, nem kell sietni.


Ha az aktív már tapasztalt, annak lehetnek előnyei, de az összehangolódást, jó kommunikációt akkor sem lehet megspórólni. Szóval szerintem ne ez legyen a fő szempont arra, hogy kit választasz.

2020. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy. A lényeg, hogy ne egy vadidegennel csináld akit még csak nem is ismersz. Mert neki baromira nem számítasz semmit.
2020. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
mindketten kezdők voltunk sokat bénáztunk de élveztük
2020. máj. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Első válaszoló! Egyelőre nincs rá partnerem, mivel nem is kerestem még senkit, szóval nem vagyok döntéshelyzetben, hogy kit válasszak. :D A kérdés csupán elméleti.


Sokat olvastam róla, és a legtöbb helyen azt láttam, hogy tapasztalt aktív srácot ajánlanak egy szűz passzívnak, mert így lesz csak zökkenőmentes és élvezetes a szex.

2020. máj. 12. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van abban valami, ha két kezdő ügyetlenkedik, legalábbis nekem kevésbé lenne kínos 😄
2020. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

"Sokat olvastam róla, és a legtöbb helyen azt láttam, hogy tapasztalt aktív srácot ajánlanak egy szűz passzívnak, mert így lesz csak zökkenőmentes és élvezetes a szex."

Ezt többnyire azok szokták hangoztatni akik maguk is szívesen vállalkoznának a feladatra...

2020. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Az elsőnél engem egy nagyon is tapasztalt, nálam jóval idősebb férfi vitt ágyba. 11 évig voltunk együtt.
2020. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!