Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg, passzív srác vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, passzív srác vagyok, aki még szűz, és szeretném, ha az első szex keményebb, intenzívebb, hevesebb lenne. Ti mit gondoltok erről? Jó ötlet? Kivitelezhető egyáltalán? (Tekintve, hogy még szűz és szűk vagyok. )

Figyelt kérdés

2020. máj. 9. 14:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
96%

Elnézve az eddigi válaszokat meg a te válaszaidat nekem eléggé az jön le hogy amugy téged abszolút nem érdekel mások véleménye :D Tehát te eldöntötted hogy ez van, máshogy el sem képzelhető.


Csóri 6-os itt veszi a fáradtágot, leírja mi hogy megy és nincs értékelve rendesen xd innen is üzenem neki hogy minden tisztelem az idősebb melegeké mert nélkülük sokkal nehezebb életünk lenne plusz jól jön az öreg a háznál :D


Szerintem se jó ötlet az elsőnél durvulni. De figyelj, ez ember függő. Van aki nagyon jól tágul és bumm. Van aki nem, és még lassan is nagyon fáj neki. Csináld ahogy akarod. Te segged, te életed. Ha nem vagy teljesen IQ fighter akkor nem egy kan parasztot választasz hanem egy normális csávót. Amúgymeg ha fáj, úgyis szólsz neki, aztán majd alakul ahogy alakul, vagy megbánod vagy nem xd én pl megbántam az én első alkalmam


23/f/m

2020. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!