Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, akik már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, akik már nem használnak társkeresőt, az online ismerkedés után hogy boldogultatok?

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatásból írom ki a kérdést, csak kiváncsiságból, hogy milyen lehetőségek vannak az online és kicsit kiábrándító ismerkedések után, ha letöröltem magam.


Célok vannak, csupán azt nem tudom kielégíteni romeon és grindr-en. Srácok, akik hasonlóan érezték hogyan próbálkoztatok utána?



2020. ápr. 23. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Előbb vagy utóbb vissza fogsz regelni. Én is mi ndig visszamentem, mert úgy egyszerübb.
2020. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem töröltem magam csak megválogattam kivel állok szóba. Most meg együtt vagyok a párommal akit a romeón ismertem meg. Na utána töröltem magam egyből. Nem feladni kell, hanem próbálkozni és várni türelemmel.
2020. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért regisztráltál, hogy partnert találj, mert előtte társkereső nélkül nem ment, akkor utána sem fog menni, hogyha törlöd magad. Ne hagyd hogy elvegye a sok idióta a kedved ettől, tarts ki és majd meglesz a megfelelő partner számodra.
2020. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát figyelj, én abszolút feladtam az online társkeresést. Béna is vagyok benne, sose sikerült normális pasit megismernem... Egy szóval sose voltam szerencsés. Majd miután 2 hónapja nem voltam fenn sehol, megismerkedtem a könyvtárban a jelenlegi párommal. Full véletlen volt, egy apróságon kezdtünk el veszekedni és valahogy úgy jött ki hogy elhívott randira. Amolyan őrülten szerelmesek vagyunk mostmár másfél éve :) a lényeg amit mondani akarok, hogy ne keress görcsösen. Figyeld meg egyszerűbb ha inkább magadra, az életedre koncentrálsz és egyszer csak betoppan az életedbe az akinek meglett írva. Addig pedig élvezd az életet. Sok sikert!
2020. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elegem lett a társkeresésből, és azóta, hogy töröltem magam, leginkább egymagam vagyok. De ahogy az előttem szóló példáján is láthatod, ott kopogtat a szerelem, ahol nem is számítasz rá.
2020. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, idekint az Életben hamarabb bele fogsz botlani, mint ha görcsösen a társkeresőnek csúfolt húspiacon lógsz folyamatosan! Hidd el, sikerülni fog.
2020. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Egy 24 éves haverom négy kapcsolatát a Rómeón ismerte meg, mind nagyon szépen indult,de még a fél évet sem érte meg, egyik sem.

Akit most a munkája révén, úgymond a sors útján, vagy véletlen ismert meg, ez ígéretesnek tűnt,de két hónapja sincsenek egyutt, már volt egy szakítás és egy újrakezdés, és egyfolytában félreértések és hisztik vannak.Már csak a szex tartja őket össze,azt hiszem.


Az első párja,aki nagyon szerette, még ma is újrakezdené vele, pedig őt alázta meg és tette tönkre lelkileg legjobban.

Azt hiszem, nem az a lényeg, hogy véletlen, vagy online, ott kezdődne,hogy komoly szándék és hűség, na ez a kettő sajnos a meleg világban olyan,mint most az élesztő a boltokban.....A helye megvan,mégsincs....

2020. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már fél éve töröltem magam, és kicsit sem hiányolom, semmi késztetést nem érzek, hogy visszaregeljek. Ha minden jól megy, egy éven belül költözök fel Budapestre, és élőben próbálok majd ismerkedni (lmbt programokon, bárokban, stb). Addig meg magammal foglalkozok, tul.képpen már hónapok óta stabil párkapcsolatban élek magammal :D
2020. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen regisztráltam először, hosszabb-rövidebb ideig fent voltam, elegem lett, töröltem magam. Aztán hónapok múlva visszatértem. Ez időről időre így ment. Kizárólag komoly kapcsolatot kerestem mindig, és soha nem voltam hajlandó beérni kevesebbel. Pont ezért nem jártam sokáig sikerrel. Aztán másfél éve, mikor épp fent voltam megint, megismertem egy srácot, akivel azóta is együtt vagyok. Érdemes nem feladni.
2020. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!