Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak ez a menő, ha középkorút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ez a menő, ha középkorút keres valaki kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Érdekes módon azt tapasztalom, azt figyeltem meg, hogy aki az idősebb, vagy középkorú korosztályt preferálja és főleg, ha tartós kapcsolatot szeretne, akkor csak pocakos, szőrös, esetleg kopaszodó, vagy arcszőrzetes aktív férfit tud "elképzelni " maga mellett.

Mivel nem kopaszodom, pár szál ősz hajam van " csak " és sem kövér, sem pocakos nem vagyok és jaj nekem, még az arcom is borotvált, így azt érzem, semmi esélyem kapcsolatra.

Volt fiatalabbal komoly kapcsolatom,de sajna az is egy szakállas, pocakos miatt ért véget.

Ezek szerint nem számít, ha valaki jó megjelenésű,ha egészséges, ha nem dohányzik, ha értelmes és még hű is, a fontos a daddy kinézet. Nagyon nem értem,de beszélgettem másokkal, ők sem értik.


Tényleg ezek a mérvadóak ?


50 F/a


2020. ápr. 10. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, en szeretem ha valaki jo megjelenesü es ápolt !
2020. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát remélem mikor 50 leszek jól fogok kinézni én is. És szerintem mindenki megtalálja a párját. Te is megfogod remélem.
2020. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a közösség elenyésző része keres a koràtól jóval idősebbeket
2020. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huszonévesekkel nem is óhajtok ismerkedni,a párom is 40 volt. Nagyon fiatalok nem jönnek be, teljesen megbízhatatlan a többség.
2020. ápr. 11. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a megbízhatatlanságban. A fiatalabbak szerintem nem idöset keresnek, hanem tapasztaltat. Egyébként engem egy nálam 22 évvel fiatalabb srác szedett fel, és már 2 éve együtt vagyunk. Nekem tetszik, hogy ö csinos, neki tetszik, hogy szinte mindenben egyet értünk. A szex meg egyenesen sodás vele. (Ez mérvadó)
2020. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki ősz, pocakos, és szakállas miért számít igénytelennek? Ugyanúgy adhat magára, és lehet higiénikus.


Nálam első a tisztaság, becsületesség, belső tulajdonságok, de tény, hogy inkább azok a férfiak jönnek be külsőre, akiket jellemeztél.

2020. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!