Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van több passzív mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több passzív mint aktív?

Figyelt kérdés
Én aktív vagyok pl.
2020. ápr. 9. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív bi vagyok és 26 éves budapesti
2020. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

8. Ha megkérdezed azokat akiknél uni van kiírva, hogy mit szeretnek többet csinálni, akkor a legtöbben azt mondják majd, hogy azt amikor őket dugják. De néha azért ők is dugnak, de az a ritkább.


Látom neked is megvannak a magad fantáziái, de mint ahogy a legtöbb heteró férfi (aki nőt szeret dugni, nem férfi segget) sem annyira határozott, magabiztos, hogy simán élőben talál partnert, ugyanígy a legtöbb meleg/bi aktív férfi sem.


Amikor néha felmegyek rómeóra ismerkedni, elöntenek levelekkel a passzív és uni srácok. Ezt nem arra írom, hogy milyen jó pasi vagyok, hanem hogy rengetegen írják, hogy nincs (számukra vonzó) aktív férfi (pedig én se vagyok egy annyira óriási nagy szám külsőre, inkább csak átlagos).

2020. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 Én már nem vagyok rajta a Planeten de régen mikor volt profilom akkor direkt csekkoltam többször is az arányokat, és nem láttam nagy különbséget az aktívok meg a passzívok száma között. Az uniból volt valóban a legtöbb, de az aktívok meg a passzívok száma kb hasonló volt. Ez Budapesten volt, hozzatenném, nem tudom te hova valósi vagy, lehet vidéken más jönne ki (bár nem hiszem, miért jönni ki más) de a fővárosban ezt tapasztaltam, amit leírtam. Nyilván csak azokat dobta ki a rendszer az adott szerep rákeresésénél aki fel is tüntette azokat, rengetegen vannak viszont akik nem tüntették fel a profiljukban, azokkal együtt viszont lehet változna az arány, nem tudom. Btw, én találkoztam már nem egy olyan unival aki inkább az aktív szerepet preferálta (ennek ellenére uninak mondta magát), tehát az sem feltétlenül állja meg a helyét, hogy az unik inkább a passzív szerepet kedvelik.
2020. ápr. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!