Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van több passzív mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több passzív mint aktív?

Figyelt kérdés
Én aktív vagyok pl.
2020. ápr. 9. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Mert a legjobb érzés dugástól elélvezni

16/passzív

2020. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
kb ahogy az első válaszoló írja
2020. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

nemtudom, nekem logikus lenne ha több lenne az aktív

17F uni, inkább passzív

2020. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
mert nincs több passzív mint aktív xD ugyan annyi az eloszlás kb
2020. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az aktív kb. ugyanazt csinálja homo ként, mintha lánnyal csinálná, és aki homo az a másik oldalt is ki szerethetné próbálni, majd rákap, vagy nem.
2020. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vki írta hogy ugyanannyi aktív van. Javaslom a planeten egy keresés csinálj csak aktív csak passzív kereséssel. Jóval több passzív jön ki mint aktív. Kipróbáltam.
2020. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Oh és azt kihagytam, hogy aktív vagyok és tök sok passzív panaszkodott már nekem is hogy mindenki kb passzív. Az unik nagyrésze is az... Szóval igen több van. A miértre én se tudom a választ. Engem sose vonzott, hogy megdugjanak és annyira azért se vok oda, hogy szopjak.
2020. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Uniból van a legtöbb. Egyébként aktív/passzív eloszlása kb. ugyanannyi, csak a direkt netes keresőkön kevesebb aktív regisztrálta magát. Ennek több oka lehet. Részben az, hogy aki aktív az sokszor biszex is és nőket is keres. Másrészt azért, mert egy igazi aktív "bika" van annyira határozott, magabiztos, hogy simán élőben (pl. melegbárokban, szexklubokban) is talál partnert, akár az utcán sétálva is kiszúrja magának a passzívokat és fel is szedi őket.
2020. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Én ennek az ellentétét tapasztalom.

szőrös aktív

2020. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen aktiv fiút se ismerek sajnos. Akiről tudom hogy meleg az mind passzív.
2020. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!