Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évesen volt nektek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt nektek az első szex sráccal?

Figyelt kérdés
Hol és hogyan ismerted meg? Mit csináltatok? És most hány éves vagy? Még kapcsolatba vagy az első partnereddel?

2020. ápr. 8. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

14 voltam. Leszoptunk egymást. Neki kb 21cm a farka és rohadt sokat élvez. Kb heti 1x ez volt kb 2 éven át. Egy könyvtárba jártunk és akkor még nem volt mindenkinek net otthon. Így ott netezhettünk ingyen. Mivel sokan vártunk gépre míg vártunk dumáltunk. Így ismertem meg.


Most 28 vagyok. Szoktunk néha beszélni. Azóta ő nem csinálja sráccal.

2020. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolfogás néven volt itt jópár éve egy kérdés. Na arra válaszoltam. Tini voltam és kíváncsi. A srác megmutatta élőben.:) Megjegyzem egy farokmasszázsnak mondanám de az tény brutál nagyot élvezel tőle... A mai napig csináltatom ha van partnerem vele. Szóval ez volt az első élmény sráccal.
2020. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

15 évesen a legjobb haverommal mentünk volna csajozni. Nagyon kanosak voltunk, de már akkor sem nagyon volt kedvünkre lánnyal lenni. Így a randi gyorsan véget is ért akkor. De mivel nagyon fel voltunk izgulva, így egymással voltunk, többször is. Hatalmasakat élveztünk, egymást is dgtuk, meg szptuk. Sokáig össze is jártunk még utána és élveztük egymást. Sajnos messzire költözött, külföldre, így ma már nem, sajnos. Lányokkal próbálkoztunk még utána párszor, de érdekes módon mindig közösen, és velük nem lett semmi sem, soha,inkabb egymással.

43 éves.

2020. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
14 voltam mikor unokatesóm vizilabdás haverja aki 17 volt elhívott bicajozni.Mivel ismertem már őt elmentem. Egy kihaltabb részre vitt ahol egy gyár is volt. Üres gyár. Aztán mondta, hogy verjük ki. Hát elkezdtük. Megkérdezte szoptak-e már le. Mondtam, hogy nem. Erre elkezdte. Fura helyzet volt, de élvezetes így hagytam. Később a nyár során kb hetente hívott el, a 3. után tiszta volt mi lesz a program. Mindig ugyanaz. Smárolni is vele smároltam először. Ő rendre kiverte magának közbe. Kb 1 percen át folyamatosan jött az anyag olyan 10-12x spriccelt. Irigyeltem érte. Hát nekem így volt. Nem tartom a kapcsolatot vele oedig gondoltam rá de a ritka neve ellenére se jött ki a facen.:(
2020. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem gólyatáborban volt.


15 évesen az első élményem egy sráccal volt. Nagyon kis vékonyka (most is vékony vagyok amúgy) voltam. Egy 2 ágyas szobába kerültem a sráccal.


Közös masztival indult. Lett belőle orálszex és napi többször is hisz felugrottunk a strandról vmiért, este zuhany előtt majd végül lefekvés előtt és sorolhatnám.

Nagyon izgalmas volt.


Sose kérte, hogy viszonozzam. ÉAztán jött a sulikezdés és másik csoportba került. Később nem voltam sráccal. Mostanság jutott csak eszembe az emlék...

2020. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha jól emlékszem 22 voltam ő 19-20 és itt egy kérdező rám irt, majd dumálgattunk h szeretné meg én is kiváncsi vagyok stb.. majd kb 2 hét múlva találkoztunk és elmentünk kocsivaé egy erdei kies járatlan helyre ahol leszoptuk egymást. 1 hét múlva újra, rá pár napra megint találkoztunk és akkor már dugtunk is, kipróbáltuk mindketten hogy milyen ha beteszi valaki. asszem még 2x ismételtünk a hónapok alatt és nem volt folytatás. azóta volt pár kalandom de csak orál.

27

2020. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kiskoromban volt az első
2020. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemrég volt az első orál aktívként, majd rá egy hétre elsó orál és anál passzívként. Hotbullon ismertem meg őket. Szabadban csináltuk. 18/f
2020. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!