Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden biszex jól tud sz-pni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden biszex jól tud sz-pni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron a Balcsin nyaraltam. Volt egy edző tábor is ott. Mivel ez egy önkormányzati nyaraló ahol voltunk így tábor része is van meg apartman is. A tábor ilyen faházas. Mikor ott voltunk akkor egy gólya tábor volt egyetemistáknak. Az egyik srác minden étkezésnél nézett. 20 körüli volt. Aztán egyszer megállított dumálni csak úgy. Aztán mondta, hogy este lesz felfedező csapat játék, ha van kedvem csatlakozzak. Mivel közösségi ember vagyok elmentem. A játék a környéken zajlott. Vele kerültem egy csapatba. Pontosabban ő választott. A játék végén mondta hogy leugorhatnánk a partot megnézni mert nagyon szép. Mivel sose láttam mondom ok. Lent meg sok duma után úgy alakult (nem akarok hosszú lenni), hogy lesz-pott a parton. Életembe nem élveztem akkorát mint akkor. Viszont utána nagyon rosszul éreztem magam. Másnap vége lett a nyaralásnak. Jelölt is a facen, de tiltottam. Viszont mióta itthon vagyok a karantént tartva, így sokat agyalok. Ez is eszembe jutott. Életembe nem élveztem akkorát és ez olyan fura...MIt csinált máshogy ? Minden bi ilyen jól nyomja?
2020. márc. 29. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én állítólag jól szopok de meleg vagyok
2020. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint

Nem

2020. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Pasik általában jobban szopnak, mert tudják, hogy hogyan élvezed 👍

Engem is mindig szoktak dicsérni, meleg vagyok


Ha jól érteleztem a háttér infot, vágysz rá újból

Ne fogd vissza magad, éld meg amire vágysz és lehetőséged is van rá 😉

2020. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ők is jól tudnak tiltani másokat.
2020. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

"Lent meg sok duma után úgy alakult (nem akarok hosszú lenni), hogy lesz-pott a parton"


Engem kifejezetten érdekelne hogy jutottatok el oda csak úgy :D

2020. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát meglepően gyorsan és egyszerűen :D
2020. márc. 29. 19:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Irj rá és beszéljétek le :)
2020. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen sokak szerint jól szopok főleg a fiatalabb korosztaly van megelégedve én 28 bi vagyok aki akarja van helyem leszopOM de csak fiataloknak
2020. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy olyan alkalmam, amikor valaki próbált volna szopni, de nagyon nem értett hozzá, és oda jutottam, hogy inkább megmutatom az övén, hogy hogy kéne - de mikor megláttam, mi van lenn, elment a maradék kedvem is.
2022. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sajat nemeddel a "tiltott gyumolcs" feeling miatt alapbol van egy fokozott izgalom. Abszurdnak tunik. Valoszinu a technikaja is jo volt, de ez a "plusz" adott nemed egy nagy orgazmust.
2023. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!