Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is hasonlóan kétségbe van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is hasonlóan kétségbe van esve a jövőjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jelenleg elsőéves (kolis) egyetemista vagyok, még soha nem volt senkim. Sokszor elég magányosan érzem magam, szeretnék ismerkedni, de kb senki nem tudja rólam, hogy meleg vagyok. Sokszor azon kapom magam, hogy arról fantáziálok, milyen jó lenne esténként összebújni valakivel.

Viszont attól nagyon félek, hogy ha nem találok magamnak senkit egyetem alatt, akkor később sokkal nehezebb lesz. Melegként gyereket nevelni egyébként is kb lehetetlen dolog, de ha egyedül kellene élnem egy albérletben évekig egy cégnek dolgozva, én úgy érzem megőrülnék. Persze szeretnék utazgatni, meg hobbik, de nagyon nem bírnám sokáig ha esténként nem tudnék összebújni valakivel. Meg egyébként sem lenne úgymond "célja" az életemnek így. Talán beszélnem kellene erről valakivel, de a "barátaimmal" sem tudok, mert nem igazán lehet velük.

Van még rajtam kívül más fiatal, akinek ilyen fajta félelmei vannak vagy csak túlgondolom az egészet?



2020. febr. 28. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is. Elso ev egyetemen, sose volt senkim, es kezdek letenni rola, hogy valaha is lesz. Pedig nem vagyok se csunya, se elviselhetetlen szemelyiseg, de neten csak nagyon trash emberekbe futottam, szemelyesen meg sosem probalkoztam senkinel.
2020. febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan ugyan ebben a cipőben vagyok és be vagyok szarva, hogy egyedül fogok meghalni, de én azzal nyugtatom magam, hogy barátaim viszont vannak, akikkel ugyanúgy tudok csinálni sokmindent.
2020. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Én is elsőéves kolis egyetemista vagyok, hasonló helyzetben mint te, de talán nekem még rosszabb is egy fokkal mint neked. Azt mondod vannak barátaid, csak nem nagyon tudsz velük erről beszélni. Nekem barátaim sincsenek. Zárkózott vagyok, nincs szociális életem, nehezen elviselhető a személyiségem amíg meg nem ismernek eléggé. Korábban voltak barátaim hosszabb-rövidebb ideig, de elkezdve az egyetemet ezek megszakadtak, új barátokat pedig nem sikerült találnom. Nem járok bulikba, a gólyatáboros csapat nem rázódott össze, tömegképzés van és a korábban leírt dolgok. Erre pedig még jön egy lapáttal hogy meleg is vagyok. Valószínűleg ez is hoztátett az évek alatt a zárkózottságomhoz, mert bár férfias kinézetem van és mély hangom, alapvetően a fiús dolgok soha nem érdekeltek. Nem szerettem soha az iskolában az udvaron focizni a többiekkel, a tesiórákat is utáltam míg másoknak az volt a kedvence. Kisautókkal se szerettem játszani, gyakorlatilag soha semmi közös nem volt a fiú osztálytársaimmal. De a lányokkal se, mert nem is voltam Barbie babázós rózsaszínmániás. Középsuliban is ugyan ez volt a helyzet, miközben az osztálytársaim csajoztak és buliztak, én teljes passzivitást mutattam feléjük. Barátoknál is gondot okozott mindig mikor előjött ez a téma, nem tudtam egyszerűen mit mondani mikor előkerültek ilyen dolgok hogy nekem ki tetszik, szerintem is jó segge van e stb stb.

Szeretnék már én is találni egy párt magamnak, akibe végre szerelmes lehetek, akihez odabújhatok én is és közös programokat szervezhetnénk. Vagy legalább megosztani ezt valakivel, aki tanácsokat tudna adni, aki szintén meleg és megérti a helyzetemet, aki nem homofób és nem kéne titkolóznom és hozzásimulnom a homofóbiájához hanem felszabadulni, önmagam lenni. Most ez a járvány helyzet csak mégjobban előhozta bennem ezeket az érzéseket, mégrosszabbul érzem magam mostanában az elszigeteltség miatt és folyton olyan gondolatok járnak a fejemben hogy mi lesz az életemmel. Nővérem élete sínen van, komolyabbnál komolyabb párkapcsolatok, karrier, önállóság, évek kérdése a családalapítás. És mi lesz velem? Találok egyátalán magam mellé valakit? Lesz boldog életem, vagy egyedül fogom leélni az egészet? Van így bármi célja is élnem?

2020. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!