Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is hasonlóan kétségbe van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is hasonlóan kétségbe van esve a jövőjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jelenleg elsőéves (kolis) egyetemista vagyok, még soha nem volt senkim. Sokszor elég magányosan érzem magam, szeretnék ismerkedni, de kb senki nem tudja rólam, hogy meleg vagyok. Sokszor azon kapom magam, hogy arról fantáziálok, milyen jó lenne esténként összebújni valakivel.

Viszont attól nagyon félek, hogy ha nem találok magamnak senkit egyetem alatt, akkor később sokkal nehezebb lesz. Melegként gyereket nevelni egyébként is kb lehetetlen dolog, de ha egyedül kellene élnem egy albérletben évekig egy cégnek dolgozva, én úgy érzem megőrülnék. Persze szeretnék utazgatni, meg hobbik, de nagyon nem bírnám sokáig ha esténként nem tudnék összebújni valakivel. Meg egyébként sem lenne úgymond "célja" az életemnek így. Talán beszélnem kellene erről valakivel, de a "barátaimmal" sem tudok, mert nem igazán lehet velük.

Van még rajtam kívül más fiatal, akinek ilyen fajta félelmei vannak vagy csak túlgondolom az egészet?



2020. febr. 28. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Ki kell várni az alkalmat, hogy megismerkedj valakivel. Hidd el, hogy a környezetedbe is van sok, hasonlóan elkeseredett srác. (már beszélgettem egy-kettővel)

Ha összefuttok, és a "radar" működik köztetek, akkor esetleg majd a kémia is megfelelő lesz. Összejöttök, és akkor már csak a kettőtökön múlik, hogy hogyan, és meddig.

2020. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal egyetemista srác vagyok, de az ismerkedések a társkeresőkön nem úgy mennek ahogy én szeretném.


Szóval célom van, de olyat nehezen találni aki erre vevő és nem csak szexet keres.

2020. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Én azért nem lennék ennyire optimista azzal kapcsolatban, hogy automatikusan lesz valaki. Pont az ellenkezője igaz, főleg ebben a társadalomban, ahol a mai napig titkolni kell hogy ha valaki nem a "gyerekszaporulat híve" ill. más csapatban játszik éppen. Én lassan 47 éves leszek, de senkit nem találtam korábban sem, igaz is csak az utóbbi 20 évben volt elérhető, de az előtt, és utána sem. Jobb ha felkészülsz az egyedüli munkákra, egyedüllétre, ha éppen nem dolgozol.
2020. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Egyedül fogsz élni. Lehetnek szexpartnereid de élethosszig tartó társad aligha.
2020. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#2es kommentelő vagyok 22 éves...


Értem a csalódottság, értem ha sikertelen a dolog, viszont nem szabad feladni soha.


Legalábbis én úgy hiszem, hogy lesz egyszer egy srác aki értékeli a személyiségem és nem csak szexkalandok lesznek.

2020. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg időd van még. Az egyetemből is, nem hogy még utána. Egyáltalán nem előírás, hogy egyetem alatt meg kell találni az igazit. Egyetem után is bőven van pl, hogy közösen bérelnek albit a fiatalok.
2020. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Én negyvenes pasiként ugyanezt érzem.
2020. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Remélem mindenki megtalálja az igazit és bolog lesz előbb-utóbb, nem szabad feladni soha! :D

2020. febr. 28. 22:09
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetemista vagyok, csak másodéves, és pontosan úgy érzek, mint te :(
2020. febr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
En is teljesen igy latom a helyzetet. :( nalam is van ilyenre igeny, de hasonloan nehez minden...
2020. febr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!