Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha valaki elárulja a valódi életkorát, azonnal megszűnik minden privát beszélgetés vele? Nem gondolok itt nyugíijjas-korra de a 47 év az már taszítóan sokak számára. Itt mindenki állandóan 20 és 25 között van, nem öregszik?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert ha valaki 47 évesen komolyan veszi a gyakorit ismerkedés céljával, arról feltételezhető, hogy valami nincs rendben, már bocs. 20 évesen regisztráltam ide (10 éve, szerencsére nem öregszem, így csak 22 vagyok), és soha nem akartam ismerkedni, csak trollkodni jártam/járok fel, néha több hónap/év kihagyással. Plusz, amit vársz egy teljesen anonim odlalon? Ha most rád írnék és Judit98, vagy Tec347, vagy szopósKati17 lenne a nevem, hosszú órákat elcsesznél arra, hogy kommunikálj velem, aki közben lehet, hogy pasi. Képet kérsz itt csajoktól? Ahhoz sok szerencsét, nem magáról fog küldeni 80%-ban szerintem. Kár ezen keseregni, millió helyen lehet ismerkedni, és pont csak a pofont kapod itt a sok sérült embertől.
2020. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

#1-es nézz kategóriát.


Kérdező passzolom, minden zsáknak van foltja. Lehet te mèg nem találtad meg a tiédet.

2020. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Látom az első válaszoló enyhén szólva "nincs képben" a vidéki meleg srácok/férfiak helyzetével. Szerinted "cicabogár" ha lehetne, ill. lehetett volna nyíltan ismerkedni bárhol máshol, nem azt tenném/tettem volna ??? Nem bosszantani akarom a válaszadót, hanem abba gondoljon már bele, néha miről nyilvánít véleményt. De szerintem ez hetero kapcsolatra sem lehet igaz, hogy neten ne lehetne megpróbálni ismerkedni... Tuti nem mindenki trollkodni jár ide,(remélhetőleg).
2020. febr. 9. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Késő negyvenes pesti aktív vagyok,de még nem tűnt el senki a privátozás folyamán.

Akkor szoktam elköszönni,ha úgy érzem,ellaposodik a beszélgetés, vagy ha átjön,hogy kamus, vagy pénzre hajtó az illető.

És meglepően sok fiatal ír, nem is hittem volna.

2020. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
#1 vagyok, benéztem a kategóriát, bocs! Így passzolom a témát és nem okoskodok.
2020. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Mert bármennyire is szeretné az a 47 éves pedomaci, egy 16 éves nem fog vele tovább levelezni meg a farkáról képeket küldeni meg találkozni...

Egy 18-30 köztihez képest is koros egy majdnem 50 éves

Ez van... Adj fel hirdetést annak több értelme van mint innen potyázni

Még az általad leirt korosztály között is vannak kamus emberek

2020. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is az, hogy taszító, hanem, hogy szimplán fura lenne egy olyan pasival aki idősebb, mint az apám
2020. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végigolvasva a hozzászólásokat, sajnos az jött le, itt a fiatalok közül (18+), szó sincs pedómaciról.. Nincsen jövőképük és azt sem tudják, mit akarnak, de ha rátekintünk a hazai meleg és liberális vonalra illetve azokra akik ezt képviselik, sajnos nekik sincs sem jövőképük, sem távolabbi terveik, hogy ha valaki esetleg melegként szeretne családhoz hasonlatos módon élni, azt hogyan tegye másokkal közösen. Abban egyetérthetünk aki ma 47 éves "pedómacinak tűnik", nem 47 évesen született, és korábban az offline társadalomban még ennyi megnyilvánulási lehetőség sem volt annak aki nem heterosx kapcsolatban képzeli el az életét.
2020. febr. 15. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!