Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez célzás a részéről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez célzás a részéről?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok és van egy barátnőm aki tudja is rólam ezt. Múltkor ajánlotta, hogy nézzek meg egy sorozatot a neve Bonding. Van benne egy lány és egy meleg fiú. Azt nem mondta, hogy az egyik szereplő meleg, csak azt, hogy nézzem meg. Az utolsó részben a meleg fiú és a lány lefeküdtek egymással. Ez szerintetek lehet egy célzás a részéről?
2020. jan. 26. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2020. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akar lehet is.
2020. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de ha érdekel kérdezd meg tőle...
2020. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy célzás lehet hogy nem. :D Te ismered.
2020. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szivesen megnézném veled!
2020. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezt a sorozatot ajánlottam egy barátnőmnek most vajon azt gondolja hogy meg akarom dugni? biztos nem, ne láss bele olyat ami nincs benne. Főleg hogy tudja hogy meleg vagy.
2020. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!