Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha én sem vagyok némi beteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én sem vagyok némi beteg meg a párom se akkor nem lehetünk egymástól azok soha nem?

Figyelt kérdés

Ha a páromnak nincs semmien betegsége nemi

Meg nekem se...

Akkor nem is kaphatunk el egymástol semmit?

És nem is lehetünk pld hív pozitív stb?



2020. jan. 20. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kivéve ha valamelyikőtök félrelép és behoz valamit. :)


Komoly kapcsolatban is ajánlott évente 1 szűrés.

2020. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem annyira egyszerű. Nyilvános wc, uszoda, tömegközlekedés, stb. simán terjesztheti főként a gombás megbetegedéseket. A HIV-vírus pedig nem csak szexuális úton, hanem vér útján is terjed. Vagy ha narkóztok, akkor közös tűhasználattal is.

Ha iyen módokon bekapja egyikőtök, akkor átadhatja a másiknak. Bár rendkívül kicsi ezekre az esély, de létezik.

2020. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

"Nyilvános wc, uszoda, tömegközlekedés, stb. simán terjesztheti főként a gombás megbetegedéseket."


Azért mindentől nem félhet az ember, mert akkor nem él. Mellesleg megfelelő higiénia mellett ez elkerülhető. Nálam alap, hogy nyilvános wc használat előtt (bár igyekszem az ilyesmiket inkább otthon végezni) a lehetőségekhez mérten letisztítom az ülőkét és kezet mosok, uszodában csak ott járkálok papucs nélkül ahol tilos, tömegközlekedés közben nem nyúlkálok számban, szememben még akkor sem ha viszket, és ahogy hazaértem azonnal alaposan kezet mosok.

Szerintem ezek elég alap dolgok, ha betartjuk a fertőzések 85%-a elkerülhető. Több ismerősöm kapja el ezt a hányós hasmenéses vírust, kvázi egyiket sem láttam hogy tömegközlekedés után alaposan kezet mosna.

2020. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem is azt mondtam, hogy rettegni kell ezektől a dolgoktól, hisz - mint mondtad - akkor az ember nem él.

Én csak választ adtam a kérdésre, hogy a "sohá"-nál azért gyakrabban. Nyilván,.az általad leírt higiénia betartásával még inkább csökenthető az esély.

2020. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan olyan helyzet, amikor az elmélet néha különbözik, eltér a gyakorlattól. Ha mindketten makk egészségesek vagytok, ugye akkor ELMÉLETILEG nem kaphattok el egymástól semmilyen fertőző nemi betegséget. Mindenki megnyugodhat, nincs itt semmi baj. A gyakorlat viszont néha más...

Sohasem lehetsz elég óvatos és elővigyázatos.

"Fontos tévhitek a HIV-vírussal és az AIDS-szel kapcsolatban:

'Monogám párkapcsolatban élek, tehát nem vagyok veszélyben.'

Valószínűleg nem leszünk népszerűek ezzel az állítással, de kutatók állítják, hogy TÖBB MELEG FÉRFI FERTŐZŐDIK MEG ÁLLANDÓ PARTNERÉTŐL, MINT EGYÉJSZAKÁS KALANDOKTÓL."

[link]

Ez azért elég durva...

Sosem lehetsz 100%-ig biztos abban, hogy a párkapcsolatod valóban monogám-e. Csak abban lehetsz biztos, hogy Te hűséges vagy-e.

"A meleg férfiak több, mint fele csalja párját egy friss kutatás szerint"

[link]

Szóval csak óvatosan, elővigyázatosan. Inkább sokszor gondoljatok át alaposan mindent, minthogy egyszer hibázzatok. Az a legfontosabb, hogy a hűségről és a monogámiáról ne csak "papoljatok", hanem valóban tartsátok is be mindketten, így megóvhatjátok a párotok és a saját magatok egészségét is.

2020. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 21. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!