Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom csak a testemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak a testemet szereti?

Figyelt kérdés

Amióta lefeküdtünk folyamatosan csak szexelni akar. Nem érdekli, hogy már több meneten is túl vagyunk és fáradt vagyok, ő akkor sem hagyja abba. Régebben sokszor mentünk el valahova randizni meg sokat bókolt nekem ilyen aranyos dolgokat, de mára ez teljesen megszűnt. Nála a bókolás mostmár kimerül a "jó a segged" és hasonló dolgokban. Igazából csak a testemet dícséri. És elég sokszor csinál és mond kínos dolgokat a barátaim előtt. Pl, hogy nem csak szex közben vagyok hangos, hanem ilyenkor is...

Meg igazából, ha csak odabújok hozzá akkor is félre érti és, ha azt mondom neki, hogy nincs hangulatom hozzá akkor megharagszik.

Próbáltam már vele beszélni erről, de nem nagyon figyelt rám..


2019. dec. 31. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Önző a barátod, emellett szexfuggő is. Talán még nem látod most, mert elfogult vagy.

De ha majd belátod, akkor rájössz, hogy ő egy biztos s..t lát Benned.

Már szakítottam ilyenért, és az első alkalommal. Pedig én vagyok az aktív.

2019. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol nekem az jon le, hogy csak a kinezeted miatt van veled.
2019. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wilmosss8888 ***** válasza:
82%
Hát nekem most jól jönne egy szexfüggő aktív.
2020. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is eléggé szex függő vagyok,de ez egy erőszakos barom.

És bunkó is.A barátpk elött ilyet nem mondunk.Úgy kezel

mit egy ku vát.Magyarázd el neki.Ha nem érti meg hagyd ott.

2020. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!