Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Törődjek bele, hogy örökké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törődjek bele, hogy örökké magányos leszek?

Figyelt kérdés

22/F

Magamba zárkóztam és depressziós vagyok. Az évek során pedig ez egyre csak fokozódott. Már munkám sincs és gyakorlatilag semmit nem csinálok, csak rágom magam emiatt. És csak mélyebbre zuhanok, mert senkivel nem tudom megbeszélni az érzéseimet. A környékemen sehol nincs olyan hely (kis falu, Románia) ahol ismerkedni tudnék. Írhatnék regényt hogy mi történt, és miért, de az senkit nem érdekelne. Röviden annyi, hogy nem akartam elfogadni magamban, hogy meleg vagyok. Mégis mindenhol a fiúkat néztem. Persze nem mertem beszélni velük, ha megszólítottak meg alig kaptam szavakat annyira zavarban voltam. Lányokkal ezzel szemben mindig jól kijöttem. Volt egy kapcsolatom (elég rövid), ami felőlem teljesen csak baráti volt. A lány irántam többet érzett. Egy idő után persze ez nem működött, még ha nagyon próbálkoztam, akkor sem. Fiúkkal persze esélyem sem volt, még baráti szintre kerülni sem soha. Mert ha beszélnem kellett velük, mindig görcsöltem és nagyon cink volt. Ez meg lassan, lassan, addig fokozódott, hogy az érzések mindenhol kitörtek rajtam. Suli, meló. Mindig csak bámultam őket, és végig feszült voltam, mert tudtam hogy úgy sincs semmi esélyem. Mindig arra gondolok, hogy már 22 elmúltam, és csak öregedek, meg így bujkálva fog eltelni az élet, egyedül. Teljesen bezárkóztam. Nem tudom mit tehetnék.


2019. dec. 24. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen varoshoz laksz közel? Irj, lehet tudok segíteni!
2019. dec. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
84%
Nagyvárosba kell költözni.
2019. dec. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 -remete- ***** válasza:
86%
Vagy nem csak külső ideákra hajtani. Pl nekem a vékony pasik jönnek be de a valóságban az atlagos hapsikkal fekszem le. Nem csalódtam még bennük.
2019. dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Hasonló képp életem meg 20as éveimet,

Mármint a depresszió és zárkózotság

Ezzel nagyon sokan vagyunk így,

De nekem a munka lett a szerelmem XD

Amiből csak lett saját autó és lakás úgy már jóval könnyebb lett az életem.

Egy barátság sex nélkül jóval többet ér mint egy párkapcsolat az csak jön megy a melegeknél.

Próbáld meg elfogadni és szeretni magad.

2019. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Öregszel?Még csak 22 vagy.Ilyen fiatalon fel adod?

Szedd össze magad!Lépj ki a komfort zonádból.Menj

meleg barát helyekre.Kezeld az önbizalom hiányod.

Nézz a tükörbe és mondogasd,jól nézek ki,nincsenek

akadályok. Ha nem megy menj el egy dili dokoihoz,

bár,szerintem,csak te tudsz magadon segízeni.Mert

tudsz,csak növeld az önbizalamad.

2019. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!