Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan fogadtátok el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtátok el, hogy melegek vagytok? 19/F

Figyelt kérdés
Úgy érzem sínen van az életem, felvettek az egyetemre, végre elköltözhettem otthonról és minden jól megy most. De ahogy elkerültem sok mindenben más lettem. A külsőm és más lett, mert sokkal jobban odafigyel arra, hogy nézek ki. És sokszor azon kapom magam az edzőteremben, hogy a fiúkat lesem és nem a csajokat. A családom soha sem tudná ezt elfogadni. Asszem még nekem sem sikerült.

2019. nov. 16. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Csak enged magad át az érzésnek :) nelegyenek kétségeid de lehet csak bizonytalan vagy :) én sokáig gondolkodtam mindenen és utólag rájöttem a fiatal lányok szeretem reális kertek között de ezt is csak sokkal később értettem meg kell hozzá pár év az önismeret komoly dolog de igen fontos ismerd meg önmagad ..
2019. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok meleg, ezért előre elnézést, ha baj, hogy válaszolok. 😁


Külső szemlélőként, nekem például minden természetes. Az a természetes, ha az érzéseidre és a szívedre hallgathatsz. És rajtam kívül még sokan gondolkodnak így. Nekem az, hogy valaki meleg, nem furcsa.

Fogadd el magad, illetve próbálj ki mindent, amire késztetést érzel, és csak így tudod meg, mi a helyzet igazából.

Vigyázz magadra, és vigyázz, hogy kinek mutatod meg ezeket a dolgokat, mert vannak olyan emberek is, akik egyáltalán nem elfogadóak.

Van több meleg ismerősöm is,időbe telt, de felvállalták.

Magadat meg főleg fogadd el úgy, ahogy vagy, ne a társadalom elvárásainak élj.

22/L

2019. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Én viszonylag könnyen elfogadtam. Ezeket a dolgokat nem szabad elfojtani, mert szomatikus tüneteket produkálhat. És amúgy is.. ezzel mi a baj? Az, hogy a társadalom egy részének baj, az le van tojva. Ez a te életed, neked kell leélni. Döntsd el, hogy ki éli az életedet: te magad, vagy azok akik mindenben előítéletesek, elmaradottak, sötétek, logikátlanok...

Semmivel sem vagy kevesebb, mint bárki más.

Annyi háború van a világban, miért baj az, ha két ember szereti egymást? Teljesen mindegy, hogy azonos vagy ellentétes neműek.

Én is idén lettem egyetemista, ha van kedved, írj és beszélgethetünk, 19/f.

2019. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen, de mára sikerült.

Egyetemre én is ahogy elkerültem tavaly egy fokkal jobb lett a helyzet.


ha van valami írj.


20F

2019. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hamar elfogadtam magamat de még senkinek nem mondtam el.
2019. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekem kissé nehéz ment eleinte, de igazából inkább féltem hogy a környezetem hogyan fog reagálni. Egyetemen is tudják páran de nem kürtolöm hogy meleg vagyok. A családdal szintén úgy voltam mint te. Ha dumálni van kedved írhatsz nyugodtan.

23/F

2020. jan. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!