Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van még valakinek hasfétise?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valakinek hasfétise?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiúként felizgat a másik fiú hasa. Nem szeretem, ha valaki túl sovány, de azt sem, ha túl nagy darab. Szeretem, ha valakinek kissé kerek hasa van, az ilyenre szinte azonnal felizgulok. Más is van még így? (27/F)

2019. nov. 10. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen, egy kis pocak izgató tud lenni.
2019. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Én a puha nagy pocakokért vagyok oda. Amire jól rá lehet markolni.

Nekem is ilyen, csak én nem vagyok még olyan nagy.


28f

2019. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miben nyilvánul meg h ez fétis szerinted?

Lehet csak szimplán az az eseted. Én azt amit lírtál túl egyszerűnek érzem ahhoz h fétis legyen. De lehet ha kifejted....

2019. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 3-as kommentelőnek: az ilyen pasik esetében mindig eljátszok a gondolattal, hogy jólesne megsimogatni, puszilgatni a hasát... Ezért gondolom, hogy fétis. Remélem, tudtam válaszolni a kérdésedre.
2019. nov. 10. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgatnak a szép hasak, főleg amin van mit fogni. Nekem is ilyen a hasam.
2019. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszoló: nekem írtál privátban, amit tudok, reagálok! :)
2020. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
82%
A gyerekkoromban nem zavart és nem izgatott a fétis de csajozos koromban túl félénk voltam sokat csalódtam plátói szerelmekben elkezdtem haspólót gyártani mivel túl sokszor izgultam fel mindkét nemtöl föleg ha idealjaim voltak ezért magamat az idéáljaimhoz edzettem és uralom a tulzott devians vágyaim és lefoglalom a tudás vágyammal a képzelgést
2021. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a nagy szörős pocakos pasikat!
2021. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!