Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tetszik egy fiú és viszonozá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és viszonozá is, de a szüleim nagyon homofóbok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok szóval nem tudom mit csináljak. El akartam már nekik mondani, hogy meleg vagyok de borzasztóan homofóbok.. még az is lehet, hogy kiraknának

Ez a fiú meg nagyon szimpi, de nem akarok titkolózni sem


2019. nov. 8. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem mondod el nekik (még) csak amikor már le tudsz válni róluk. Mondjuk akkor sem kell majd összeveszned velük, lehet nem lesz őszinte a mosolyuk de attól még a fiuk maradsz.

Addig meg döntsd el, hogy mit csinálsz, lemondasz a vágyaidról, a boldogságodról és frusztrálod magad vagy titkolózol?

2019. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Ne mond el,egyenlőre ezt senkivel se osszad meg .
2019. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Valóban, ha tudtok találkozni, akkor egyelőre ne mondd el.
2019. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Koltozz el
2019. nov. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ne mond el nekik ha ilyenek mer ki raknak drága
2019. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!