Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Extrém dologban volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém dologban volt már nektek részetek? Ha igen, akkor miben?

Figyelt kérdés
2019. nov. 4. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az is extrém volt, hogy megfogtam egy fiúnak, bocsi :D

De amúgy nem, olyan igazán extrém nem volt, amire te gondolsz, az nem menne olyan könnyen

2019. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezekhez képest az enyém nem i extrém

Nővéremmel ugyanaz a srác tetszett mindkettőnknek

Aztán végül vele jött össze és szilveszterkor elhozta bemutatni a családnak. És ugye van az a hülye szokás, hogy éjfélkor csók. Nem tudom, hogy összetévesztett e vele a pasi, de engem csókolt meg. De úgy, hogy ott volt körülöttünk a család. Szüleink nem vették észre, de azért mégis...

2019. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Engem is molesztáltak serdülő koromban.
2019. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Oda vissza cumi után spermás smár.

A hármas szexnél,Hátulról dugok ök 69 ben.le cumizzák egy mást.Utána ki húzom és az alsó szájba landolok.

Ez párokkal is izgi.Néha én vagyok alul és az én számba nyomja.Ezeket szoktuk is csinálni.Remélem.Ez elég extrém.De még egy, a dupla kuki.Szegényke fáj is neki de élvazi is.Én nagyon.

2019. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először szoptam le kétszer valakit úgy egymás után, hogy közben nem vette ki a számból. Imádom így csinálni, persze olyan partner kell hozzá.
2019. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazi extremitásként éltem meg, hogy amikor szakítottunk a barátnőmmel (de nem haraggal váltunk el) akkor egy hét múlva az öccse kezdett ki velem. Klassz kosárlabdás srác...
2019. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!