Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a gond a Romeoval?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond a Romeoval?

Figyelt kérdés
Hiába láttam, hogy írtak nekem, a profilkép mellett, nem jelzi hogy van üzenet.. Miért? Na meg az a sok kamus profil vagy nem is tudom.. Ki tesznek egy szép fiút képnek, és alá írják az igazi nevüket, és valamilyen linket küldenek mindig.. Mi ez?

2019. nov. 1. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy borzalmas, ahogy van.

Funkciókat és kínálatot tekintve is.

Elnézést kérek azoktól az emberektől, akik itt komoly dolgokra leltek, talán a partnerjeiket is megtalálták, nekik örülök nagyon.

De azt nem tagadhatjuk, hogy a 90% csak dugni akar ott is, majdhogycsaknem szexkereső portál.

Esküszöm, itt intellektuálisabb férfiakkal beszélgetek, mint ott. Pedig nem egy kis lélekfős városban élek, mégis...

Olyan egy nagy városban az ott lévő melegközösség, mint egy rossz falu. Mindenki ismer mindenkit, megy a pletyka.

Legalábbis én ezt tapasztalom rendszeresen.

Kamuprofilokkal egyébként én nagyon kevés alkalommal találkozok, azzal sokkal inkább, hogy nem tudnak a profilon két szót leírni helyesírási hiba nélkül. Okés, ez is oké egy ideig, de a rendszeres, súlyos hibák már szemet szúrnak. A profilnevek meg amúgy is nagyon beszédesek tudnak lenni: "idősnagyfaszut, szopass01, csicskavagyok22, szopatogep", és még sorolhatnánk.

Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak a portállal, és már használom jópár éve, nem a levegőbe beszélek.

De ez csak az én személyes véleményem.

2019. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tudok érteni előttem szólóval. Sokszor elkeserít ami Romeon megy.

Ha valaki van Veszprémből vagy környékről írjon nyugodtan, nyitott vagyok tartalmas érdemi beszélgetésre :)

2019. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazatok van , előttem szólók,az emberi primitívség akkora palettája van ott, hogy el sem hittem.

Szerintem van, akinek több profilja is van és csak képgyűjtő, vagy szórakozik.

Ami pedig az írogatást illeti, aláírás nélkuli levelek, egyszavas, odavetett kérdések, köszönés szinte soha, elutasításnál pedig goromba, személyeskedő válaszok.

A helyesírásról ne is beszéljunk..

Bár nem kell messzire menni, van itt is aki már nem fiatal és olyan okádék a helyesírása, hogy olvasni is fáj...Amilyen a stílus, olyan az ember, de nagy igazság ez.

És ami a legjobb az egészben, ezek magukat sokra tartják, és még dicsekednek is....

A nagy, szuper Budapest sem kivétel, sőt. Szerencsém, hogy eddigi párjaim mind vidéki származásúak voltak, sokkal tisztább, nyíltabb és egyenesebbek,mint a pestiek.

2019. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a Romeón van szánalmas színvonal. Olvassatok el pár kérdést itt. Nem tudom, hogy hányjak vagy sírjak....
2019. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Melegként eleve nem könnyű ismerkedni, én így érzem, komoly kapcsolatot kialakítani. Vannak kivételek persze, van akinek élőben is összejött, nagy szerencse kell ehhez, ismerősök, segítség.

De egy netes társkereső melegeknek szerintem egy nagyon jó alap, a rómeo is, hiszen egész népszerű, sokan vannak fenn, ingyenes. Az igaz, hogy a nagy része a tagoknak szexet keres, de mindig akad valaki, aki hasonló személyiségű, mint én. Nem mondom, hogy elsőre összejön valami, sőt, bevallom, eddig nem jött össze semmi, De azért bizakodok, és megadom magamnak az esélyt, hogy egyszer egymásra tálalunk ott valakivel, akivel közös lesz utána az utunk. Én már nem görcsölök ezen, hogy vannak kamus emberek, szexkeresők, stb., mert az ilyet el kell engedni. Sőt, az alkalmi keresőkre nem is haragszok, nekik is ez egy platform, csak mások az igények, ezért nem bántom őket. Ki kell írni, ki mit szeretne, és nem futunk felesleges köröket, célirányosan lehet keresni érdeklődés és lakhely alapján. Eddig párszor talakoztam kamu emberrel, azért nem mindennapos dolog. A felület is egész átlátható, kényelmes, modern. Nem tudom halas mi lehet a gond az üzenetekkel kérdezi, azt nem értem. :/

Tényleg lehet ott kapcsolattá lelni, másnak is sikerült, úgyhogy ez tartja bennem a lelket.

De ha tudtok jobb helyet szóljatok nyugodtan. :D

2019. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!