Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok milyen az első?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok milyen az első?

Figyelt kérdés

Azok az aktív srácok, akik már vezettek be, nekik milyen volt? Kellemetlen tapasztalatok is jöhetnek.


Illetve hol érdemes ismerkedni?


2019. okt. 24. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Több srácot is dugtam meg elsőként, és semmilyen rossz tapasztalatom nincsen. A lényeg hogy legyél türelmes. Figyelj oda az előjátékra, tágításra és sikosításra.
2019. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Szupi volt.Édesek mikor látom hogy félnek amikor a

luksihoz ér a cerka.Nekem,nem volt gondom velűk.Mind

Kielégűlve távozott.Sok már akkor elsűlt amikor tövig be nyomtam.Persze ez az előjátékon függ.Imádom a szüz

fiukat. Ismerkedni szűzzel.Ez nagy kérdéss.A mai világban Se lányba se fiuba ,nem nagyon találsz 15 éves felett.A véletlen,a sors.Leg utobb a startapron

hirdetett egy 15 éves kis srác.Apucit kresett.Meg kapta

Ott nézz körűl,de ott csak apakomlexusos srácok vannak.

Itt is van aki kérdésekben reklámozza magát.Ha nem

számít ,hogy 20-25 felett van itt us találsz.

2019. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!