Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívoknál mentális vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívoknál mentális vagy fizikai okai vannak, hogy úgymond nem tudnak dugni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Pszichologiai, mivel oket az a szerep izgatja, hogy ok a gyengebb fel, akit jol le kell rendezni. Ebbol kifolyolag, a masik szerep gondolata nem izgato szexualisan es elmarad a merevedes.
2019. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
egyik se, csak nem kar
2019. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
15%
off: honnan lehet tudni egy melegről, hogy aktív vagy passzív, mert szerintem nagyon látszik...
2019. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Van, akikrol uvolt, de a tobbsegrol nem lehet megmondani.
2019. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Sem mentális se nem fizikális. A legtöbb passzív is tudna dugni ha vonzaná a helyzet de nem vonzza.

És szerintem sem látszik. Még annál sem lehet biztosan tudni akiről "lerí".

2019. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Mentális, de ez inkább a szexuális fejlődés során ért hatások összessége, nem feltétlenül trauma, vagy komplexus.

Egyébként mindegy mi az oka, a lényeg hogy élvezze az ember, elfogadja saját magát és megfelelő partnert találjon hozzá.

2019. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én biszex vagyok és passzív. szóval nem hinném h ez arról szól h "nem tudunk dugni". egyszerűen nem élvezem, ha én vagyok az aktív fél. igazából soha meg se fordult a fejemben, ez a változat. egyszer kipróbáltam de nem élveztem egyáltalán. nőkkel élvezem nyilván.
2019. okt. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz,hogy nem tudnak,nem akarnak,ők azt szeretik ha

meg dugják.Szinte csak olyan srácom volt,akinek ált a répája.Simán meg tudott volna bárkit dugni.

2019. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam párszor betenni, de nem ment, lekonyult mindannyiszor előtte. Ellenben amikor nekem teszik be, akkor simán előfordul, hogy az enyém is áll közben. Persze nem feltétlenül végig, mert olyankor érthető módon nem a farkamra koncentrálok. :)
2019. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!