Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A mentális korom nekem 7 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mentális korom nekem 7 éves lett a meleg barátomnak 60. szerintetek ez nagyon gáz ha ekkora külömbség van köztünk? Am sokmindenben veszekszünk, szerinte túl gyerekes vagyok. Oldal lent .20-on/f

Figyelt kérdés

tehát eléggé érdekes hogy kihozta a külömbséget am baromira infantilis kölyök vagyok ez tény xD pl őt politika érdekli engem nem, ő meleg oldalakat böngész én meg ps4-re nézegetek játékokat :D


[link]


2017. okt. 26. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, hosszútávon ez vezethet olyan vitákhoz, ill. a kapcsolat végéhez is. De ha tudjátok kezelni, akkor nem lesz gond. Amúgy pedig bocs, de a halálom mindkét véglet.. sorry! :D
2017. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Első vagyok: visszavonom.. kitöltöttük mi is a párommal. Az én mentális életkorom 10 éves, az övé 54. xDD
2017. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Semmi baj nincs ezzel. Kiegyenlítitek egymást. :D

Kíváncsiságból kitöltöttem, nekem 37-et hozott, 33 vagyok. Ennyi. :D

2017. okt. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, mert nekem is 7 év lett pedig az utóbbi időben elég sokat komolyodtam. 30 vagyok amúgy. Szerintem elég baromság ez a teszt. Igaz például a Mekis kérdésnél direkt úgy válaszoltam hogy ne legyek "nagyon öreg". De szerintem elég random dobálja ezt a mentális kort.
2017. okt. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
off komment de a ps-ről jutott eszembe hogy milyen jó lehet meztelenül ps-ezni egy másik pasival és végül jót szexelni :$
2017. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!