Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszbikus nőknél van valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nőknél van valami egyezményes jel a nemi irányultság diszkrét jelzésére?

Figyelt kérdés

Férfiaknál a jobb fülben viselt fülbevaló egy diszkrét, de egyezményes és köztudott jelzés a melegségre.

Meleg nőknél van hasonló?


Utcán láttam hölgyet csak jobb fülben lévő fültágítóval: ez azt jelzi, hogy meleg?



#leszbikus #fülbevaló #melegség jelzése
2019. szept. 30. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen dolgok legfeljebb a 90-es években léteztek még, napjainkban 30 alatt szerintem senki se csinál ilyeneket és ez semmiképp se egyezményes jel már.


Mostanában max a közösségi oldalakon jeleznek az emberek ilyeneket, de azt se mindenki. Az egyik barátnőmnél pl kint van egy szivárvány emoji az instáján, ott szokott ismerkedni csajokkal. Fiúkat is ismerek, akik (szerintem rohadt gáz módon) hashtagekhez raknak be olyanokat, #instagay #gay és társai.

2019. szept. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Ez azt jelzi, hogy hülye. :)
2019. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt hogy semmi ízlése. És a meleg pasiknál sincs "egyezményes jel" Egy csomó hetero srác is hord így fülbevalót.
2019. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10%
Aki férfi létére mindkét fülében hord fülbevalót az 99% hogy meleg.
2019. okt. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!